Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? SOS?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy suliba járunk, és nagyon tetszik. Egyik barátnőm elmondta neki, mire ő azt felelte, hogy benne lenne egy egyéjszakásban. Nemet mondtam, mert azért önbecsülésem még van!

Az lenne a kérdésem, hogy ez mit jelent, hogy megkérdezte? Csak szimplán egy paraszt vagy akár még lehet belőle valami? SOS! Nagyon fontos lenne, mert 29-én lesz egy buli, és ha ott lesz, akkor bevágódnék nála!

16/L



2016. júl. 5. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar. Felejtsd el, ha nem akarsz megbántodni.
2016. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából elég bonyolult a srác, ha lehet most nem részletezném, de az egyik barátnőm nagyon jól ismeri, és szerinte meg kellene próbálnom.
2016. júl. 5. 15:57
 3/16 anonim ***** válasza:

Biztos hogy csak arra kellesz neki. Vagy pedig elég komolytalan ha így fejezi ki az érzéseit,ilyet egy normális férfi nem mond.

De szerintem is felejtsd el mert csak ki akar hasznälni.

2016. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem ebből a rövid szövegből ez jött le. És ha a barátnődra akarsz hallgatni, akkor miért tetted fel a kérdést? Itt mindenki ellenezni fogja, mivel nem vagyunk tisztában a teljes történettel, azzal, hogy miért bonyolult a srác. Abból amit eddig tudunk az jön le, hogy csak simán paraszt.
2016. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mondtam, hogy a barátnőmre fogok hallgatni, csak kíváncsi vagyok más ember véleményére is..
2016. júl. 5. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:
Viszont arra is gondolni kell, hogy igazat mond-e a baratnod.. Lehet neki is tetszik, es tavol akar tole tartani.. Bar te ismered a baratnodet!
2016. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tetszett neki régebben, hogy őszinte legyek :D De már nem. És 100%-ban biztos vagyok benne, azóta nála szóba jött valaki más.
2016. júl. 5. 16:05
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz vele, kérd ki magadnak ez az egyéjszakás dolgot és nézd meg a reakcióját.
2016. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, ennyi.
2016. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
dugj vele lol úgyis csak arra mész ri...c :D pacsi
2016. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!