Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kell lekoptatnom, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kell lekoptatnom, vagy mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy srác aki tetszett és azthittem szerelmes is vagyok belé....de ahogy megismertem rájöttem hogy nekem olyan mint ha csak egy barát lenne....de ő úgy tudta hogy tetszik nekem....még mindig úgy tudja szerintem....de már nem tetszik...és most attól félek hogy mivan ha többet érez mint barátság? mert nem akarom megbántani.....és most nemtudom mit csináljak mert amennyit beszélgettünk nem mondhatom hogy ok haver szevasz-tavasz...kérlek kérlek segítsetek 15/l

2016. júl. 6. 23:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen, most kell szólnod, ha eddig nem tetted meg. Ilyennel nem szép játszadozni. De még fiatal vagy. Csak cselekedj jól és legyél őszinte. Valószínűleg mindenféleképpen meg fog sértődni. De ezt vállalni kell. Sok sikert! 😊
2016. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az elején tetszett neked, de ahogy kezdted megismerni már nem is annyira tetszik. Hogy jutott a tudatára, hogy tetszik neked? Szerintem tisztázni kéne egymás közt, hogy mi a szitu, mit érez. Tudom ijesztően hangzik de ezt csak tőle tudhatod meg. Ha van közös témátok, jól eltudtok beszélgetni barátok maradhattok sztem.
2016. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő rájött hogy nekem tetszik...de ez december elején volt....és azóta megismertem....és most lehet hogy ettől rossz ember lettem de átkerült a barát zónába....és valószínüleg majd beszélnem kell vele de nemtudom hogy kezdjem és mit mondjak neki....
2016. júl. 7. 00:06
 4/6 anonim válasza:
Te ismered őt, te tudod, hogyan legyél kíméletes, de azért nem kell szépíteni. Elmondod, hogy érzel iránta. Most nagy dolognak tűnik, de nem az. Ha szerelmes beléd, akkor neki nehezebb lesz, mint neked.
2016. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta beszélgettek?
2016. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
December óta
2016. júl. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!