Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyan 27-45 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan 27-45 év körüli nőt, aki szereti a jóval fiatalabb fiúkat? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
igen létezik, ők az elmebetegek :3
2016. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak kisfiu!
2016. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, úgy hívják őket, hogy anyukák:D.. Ha meg sexre gondolsz akkor vén elmebeteg ku,..rvak
2016. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
létezik ilyen.
2016. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 laszlo racz ***** válasza:
65%
Nemertem miert elme betegek ökis vagynak egy jo fiatal faszra, es ha a punci ehes etetni kel.
2016. júl. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Ezeket a válaszokat látva,a következő válaszolók képe jelenik meg előttem:


A.: Lelakott,elhízott háziasszonyok,akiket a párjuk (Ha van!)már bottal sem piszkál és ezért irigykednek.


B.: Ecsethajú tini homik,akik valamikor akartak MILF-et,de nem jött össze nekik,így egy hasonszőrű ecsetfejű srác farpofái között keresik a vigaszt.


C.: Olyan pasik,akiket elhagyott az asszony egy fiatalabb bikáért.


D.: Olyan tinicsajok,akiket elhagyott a pasijuk egy MILF-ért.

2016. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
E: A nagyon megmondó tutigyerek, aki mindig megmondja a frankót :)
2016. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Az én volt barátnőm 35 éves volt, én meg 23. A fiatal pasikra bukik, nem értem miért visszatetsző ez sok embernek. Persze a férfiaknak lehet fiatal barátnője, az rendben van.
2016. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként sok idősebb nő, még ha tetszik is neki egy fiatalabb srác, azért nem meg bele ilyen kapcsolatba mert attól fél, hogy majd el lesz hagyva egy fiatalabb nőért. Vagy ha nincs gyereke még a nőnek akkor akar, a srác meg még nem. Ha meg van mar gyereke, én nem vállalnám, hogy felnevelem más gyerekét egy nő miatt.
2016. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok ilyen korú nő van, akinél egy-egy menetre jó leszel, csak ne hidd azt magadról, hogy majd megtartanak pasijukként, mert az csúnya pofáraeséssel jár. Hagyják, hogy megdugd őket, élvezik a friss húst, de nem leszel a párjuk, meg semmi.
2016. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!