Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan animéket, ahol...

Ismertek olyan animéket, ahol egy idősebb lány és egy fiatalabb fiú szerelméről szól? Ha nem is központi témaként. Természetesen nem hentai kategóriából.

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 21:48
 1/3 anonim válasza:
A Sakurako-san Shitai ga Umatteiru-ban (persze hosszabb a neve csak én most ennyire emlékeztem de ha ezt beírod akkor is megtalálod) nem konkrétan ez a téma de egy nagyon kicsit szerintem azért van benne szerelem de a végén nem jönnek össze és a sorozat is inkább a csontokról és a krimiről szól, ráadásul ha jól emlékszem a lánynak már van vagy lesz férje (de ő róla csak pár említést tesznek a sorozatban , de szerepelni egy cseppet sem szerepel).
2016. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Koto no ha no niwa vagy the garden of words már nem tubom h melyik nevén van fönt ez nem sorozat hanem egy film eszméletlen szép grafikával :)
2016. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sword art online, school days, golden time
2016. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!