Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az, ha 12-13 éves lányokkal akarok ismerkedni? 15/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Na most kaptál aztán sok durvát.

Egyrészt, HOGY AZ ISTEN HARAGJÁBA LENNE MÁR PEDOFIL? Aki alapvető fogalom zavarral küzködik, az ne dobálozzon ilyen szavakkal.

Szerintem teljesen normális, miért volna beteges? Sok rosszindulatú kommentelő csak idevág valamit és fogalma sincs miről dumál...

2016. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hàt én 13 vagyok és làny de én is csak azt tudom mondani hogy vidd feljebb egy picit a "korhatárt"............bàr teljesen igaz hogy a korosztályomban már jó páran nem szűzek de azért szerintem jobban jàrsz ha inkàbb 14 éven felüliekre hajtasz ;-)
2016. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azt jelenti, hogy nagyon szeretnel valakit baratnodnek, es ezert a fiatalabb korosztalyban keresel,mert azert egy 13 eves lany naivabb es jobban szeret mert lehet hogy sosem volt baratja. De egy 15-16 eves lanynal mar nagyobb az esely h elutasit . Ez a velemenyem xd
2016. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt az igaz, hogy csak pár év van köztetek. Szerintem egyébként így 11-12-13 évesen még senkinek sem kéne randizgatnia. Én ezt inkább 14 éves korra tenném, persze ez csak az én mércém.

De a tizenéves korosztályban nagy különbségek vannak, hiába csak egy-két évről beszélünk. Gondolj csak bele, egy 17 éves srác és egy 14 éves lány között is csak pár év van, mégis elég mások már az elvárások. Szerintem ebben a korban max 1-2 év korkülönbség ideális.

2016. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hát szerény véleményem szerint ISMERKEDNI nem gáz de többet azaz "kapcsolatot" alakítani már fura lenne:D
2016. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma, ha egy érettebb lánnyal akarsz ismerkedni, úgy még lehet is valami. De vannak olyanok is, akik még ekkor nagyon naivok és nem érettek bármiféle kapcsolatra. 13/l
2016. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szia.. 13 vagyok.. ha gondolod írj :')
2016. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!