Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 13 éves csajokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 13 éves csajokkal akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés
16/f

2015. dec. 13. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Attól tartok eléggé - én sose értettem miért nem lehet manapság korunkbeliekkel járni (tudod tini korban az a 3 év elég soknak számít) Ha te 23 lennél mondjuk, ő meg 20, az rendben lenne, viszont ebben a korban bárki bármit mond ez nem jó.

Ennek az egyik leglényegesebb oka: a 16 évesek d*gni akarnak, a 13 éves kislányt megd*gni pedig szégyenletes dolog - nem jó korán kezdeni az ilyesmit. Biztos van jópár csaj az oldalon, aki nem ért ezzel egyet, de nem izgat.

A másik meg, hogy a legtöbb 13 éves bár érettebbnek tartja magát a koránál (mindig ezt a dumát nyomják) - valójában általában nem így van.

Kérlek ne érts félre: nem téged akarlak ezzel a válasszal alázni, meg semmi, de valahányszor ilyen kérdést látok, nem tudom megállni hogy ne írjam le a véleményem. Szóval a helyedben nem tenném.

2015. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy gáz. :)
2015. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Elsőnek tökéletesen igaza van!
2015. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
én is inkább az első válaszolóval értek egyet. 16 év alatt még nem érettek meg a lányok egy olyan kapcsolatra ahol ennyi év különbság van. Azok a lányok azt hiszik mindent tudnak, de nem. Tisztelet a kivételnek, de már olyant is láttam hogy 18 éves akar 13 évessel járni. És azért az már durva. Semmi közös téma nem lehet..
2015. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért? A saját korosztályod nem áll veled szóba?
2015. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem gáz, nekemis egy 13 éves lány tetszik, én 16 vagyok. Az első válaszolónak lehet hogy igaza van, de nemtudom, én nem úgy érzem hogy megkéne dugnom az első élő embert aki szembejön. Az osztályomba is van egy lány akinek 8.-os barátja van és semmi problémájuk nincs. Elösször énis foglalkoztam valamennyire ilyenekkel, hogy gáz-e vagy sem de aztán rájöttem hogy fölösleges. Ha egyszer szereted a lányt és ő is téged akkor nehogy már azért ne legyetek együtt, mert mások ezért "gáznak" tartanának.
2015. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem.
2015. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy egy 13 évessel akarsz járni vagy egy konkrét lánnyal, aki -mellesleg- 13 éves...
2015. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz hogy én is 29/F
2015. dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mi mit mondunk itt, attól függ, hogy felétek hogyan viszonyulnak az emberek az ilyen kapcsolatokhoz.

A 16-13 korkülönbség nem sok, de ffs, hetedikesek? Más korban nem lenne ennyire gáz, de ez így az.

Van egy srác a giminkben, nevezzük mondjuk Gergőnek. Neki is ilyen hajlamai vannak, az egész gimnázium röhög rajta.

Ne légy közröhej tárgya.

2015. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!