Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeséget csináltam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam? Bűntudatom van kicsit.

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk egy kis fesztiválra. Ott voltak a haverjaim is, illetve egy ismeretlen lány is. Ittunk.. nem is olyan keveset. Egyik haverom elég durván rámászott erre a csajra. Láttam hogy a lánynak nem nagyon tetszik, de a pia hatására csak smárolt vele. Ez a haverom nem néz ki jól. És elég érdekes természete van.

Ezek után valahova elment ez a haverom, és kicsit beszélgettem ezzel a lánnyal. Ő pedig félre hívott beszélgetni az erdőbe. El mondta hogy mennyire bánja hogy ezzel a gyerekkel smárolt, és hogy nem jön be neki, de a volt barátjat akarja elfelejteni, és itt úgy se ismeri senki. És tényleg megbánta hogy vele smárolt. Én pedig Megkérdezhetem hogy akkor miért nem velem csinálja? Mert mondta hogy én helyes vagyok. És megcsokolt. És pár órán keresztül smároltunk a sötétben. Ezt haverom megtudta. És természetesen rosszul esett neki. De tényleg nem néz ki jól szegény, és ez a lány vele csak azért csinálta hogy elfelejtse a volt pasiját. Viszont nekem nagyon bűntudatom van emiatt. És nem tudom hogy lesz most a haverommal. Nem vagyunk szoros baráti viszonyba, de jó haverom. Ma is lesz ez a fesztivál, és mondta a lány hogy ugyan ezt akarja mint az este volt velem. Próbálom majd úgy hogy senki ne lássa. Főleg az a haverom akivel ezt csináltam. Jogosan van bűntudatom, ugye?



2016. júl. 9. 08:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Kb 4kor értem haza, és fel 8kor keltem. Felebredtem és nem tudtam aludni, mert szerintem ez akkora hülyeség volt. Mármint nem a lánnyal, csak hogy ezt csináltam haverommal.
2016. júl. 9. 08:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az volt.
2016. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fesztivál erről szól. A mai fiatalság is, ittasan néha smárolunk mindenkivel össze-vissza. Nem kellene megsértődni. A csajnak nem jön be ennyi, nincs mit tenni.
2016. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is felesleges, főként, hogy nem csajok vagytok, azok szoktam ezen drámázni:D
2016. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
nrm, a lány választott téged. nrm te csavartad el a lány fejét.
2016. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont mindenki szégyellhetné magát :D

A haverod azért mert kihasználta a csajt-

A csaj azért mert egy ribi. Tök mindegy, hogy kivel szakított és kit akar elfelejteni. Én is szakítottam már, és képzeld nem rohantam rögtön fesztiválra mindenféle idegennel smárolni és nemibetegséget összeszedni :D

Te pedig a haverod miatt legalább hagyhattad volna.

Ez van, fiatalok vagytok és nincs erkölcsötök, de megtörtént. Felejtsétek el és legközelebb ne igyatok annyit. Mindenki csinál hülyeséget, majd fogsz még máskor is, de ettől nem lesz jobb :D

18l

2016. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg egy ilyen ri.bancra van szükséged?

Amúgy, igen, nagy hülyeséget csináltál

2016. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!