Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért lenne bűntudatom, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lenne bűntudatom, ha elmennék egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
barátnőmmel több mint másfél évig voltunk együtt. ezidő alatt 2szer megcsalt, én nyeltem, tűrtem, megbocsátottam (en soha egyszer nem leptem felre, pedig megtehettem volna). most volt a 3. eset, ekkor mondtam hogy legyen vége. így lett. közben sokszor írt nekem de nem akart ő sem összejönni újra velem, én se vele. viszont még szoktunk beszélgetni, és mostanában mindent elmond. nem tudnék megbocsátani neki mégegyszer, ezért nem jönnék vele mégegyszer össze az biztos. a héten meg beszéltem haverjaimmal és pénteken el akarnánk menni(ma) egy szórakozóhelyre, de bűntudatom lenne.... miért van ez? hogy tegyek ellene? tudom hogy nem kéne bűntudatomnak lennie, a csaj meg egy senki amiért ilyen volt, de mégis bűntudatom lenne mert sosem tettem hasonlót

2016. jún. 24. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
18F és 17L, már 4 napja nem vagyunk együtt.
2016. jún. 24. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd ki , hogy szakítottatok, hogy vége, és hogy itt te voltál az áldozat. Tényleg semmi okod a bűntudatra
2016. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet még talán megbocsájtok, de többet biztos nem. Menj a buliba szedj fel egy másik csajt, felejtsd el az előzőt.
2016. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még ezek után bűntudat. De cuki vagy. Irány bulizni! :) :D
2016. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!