Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-ról mi a vélemény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-ról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

mennyire lehet ott jól ismerkedni ? vagy van jobb társkereső is fiatalabb korosztálynak?

18F



2016. júl. 9. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kecske, rézágyú, parancsra piszkító kutya, új ninive, zombik, ufók
2016. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lányoknak könnyű.

Fiukra alapból nem írnak.

Ha nem nézel ki átlagon felülinek, nem sok esély van rá, hogy bárki is vissza fog írni.

Arról ne is beszéljünk, hogy egy randa csajra is rá írnak százezren, így te csak prémium előfizetesel tudsz rá írni, mert "túl népszerű". De ha pénz ölsz ebbe bele, akkor sincs semmi garancia hogy vissza írnak.

2016. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jó marketinggel rendelkező orosz cég. Ennyi.
2016. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy nagy szar. Én próbálkozok ott már március óta ismerkedni lányokkal, és volt 1-2 kivétel aki rendes volt, meg még beszélgettünk is, de egy idő után egyszer csak szó nélkül eltűntek, vagy törölték magukat. Ezen kívül vannak még azok, akik csak 1-2 szóban válaszolnak, de a nagy többség nem is reagál, meg se nézi az üzeneteket. Ez persze lehet amiatt is, hogy sokan írnak nekik és elveszik közte. De van még egy típus, és ez a legbunkóbb szerintem, aki megnézi az üzenetet de semmi választ nem böfög rá, én komolyan még egy nemleges, elutasító vagy lekoptató válasznak is jobban örülnék mint a semminek, akkor legalább tudom hányadán állunk. De azért még mindig nem adtam fel, napi szinten írok ott nekem szimpatikusnak tűnő lányoknak, ha nem válaszolnak akkor megyek tovább. Egyszer csak lesz valaki aki normális (vagy nem), de nem is fűzök már olyan nagy reményt hozzá, így több száz nem válaszoló lány után.


23/F

2016. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Abba is gondolj bele azért, hogy a csajok gyakorlatilag nem írnak rá senkire, hanem írnak nekik 500-an 1 nap és ha épp van kedvük, akkor megnézik kik azok, ha meg nincs kedvük akkor meg csak lapozgatnak az oldalak között. Esélyes, hogy épp a TE adatlapodra nem néztek rá a több százból vagy ezerből, akik írtak neki. Egyébként meg nem neten kell ismerkedni pénzért, hanem ki kell mozdulni a kis kényelmedből és kimenni az utcára vagy bárhova ismerkedni. Csak ahhoz már kell némi tök is persze. Több mint a profilok jelölgetéséhez.
2016. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5#

Tehát töketlen az aki neten ismerkedik?

Gratulalok...

Elmondom neked te észlény, hogy vannak akik, köztük én is, akinek a meló miatt nem sikerul a szemelyes ismerkedes..

De a páromat is neten ismertem meg és boldogok vagyunk, szoval fejezd be szepen az undorito altalanositast..

Falra maszok a hozzad hasonloktol.

2016. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!