Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki használ Badoo-t? Milyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki használ Badoo-t? Milyen?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szar. A lányok csak önbizalomnövelésre használják, a fiúk meg maguk mutogatására
2016. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Nagyon szar. Az elejen meg tok jo buli. Aztan szar lesz mert senki se ir vissza vagy ir rad.
2016. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Béluska2016 válasza:

Ja itt magyar országon nagyon szar!

A csajok miatt!

Fiúk írjatok ázsia lányoknak, legalább gyakoroljátok az angolt.

És ha nyáron mentek nyaralni, akkor ott máris van barátnőtök!

Én mondom tuti a siker!

Hajrá, fiúk!

2016. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gagyi franc.
2016. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Harmadik valaszolo:

Azsiai vagyok meg se irtak xD pedig szerintem zacskot nem kell huzni a fejemre szoval nem a lanyokkal van a baj (masodik voltam)

2016. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béluska2016 válasza:

#2,#5


Rendben, én elhiszem. De, te nem írtál nemet és életkor, most ide. A másik dolog, hogy szépen, helyesen írsz magyarul, feltételezem, itt születtél, itt tanulsz, vagy régóta itt élsz, valószínűleg a viselkedésed is már "eleurópaiasodott". Ezért ebből következően, te nem számítasz Ázsiainak, abban az értelemben, amire én céloztam én céloztam. Nekem, mint magyar férfinek, nagyon rossz tapasztalatom van a magyar lányokról, az összes általam használt társkereső és hasonló weboldalakról, a Baddoo-ról is. Viszont amikor újra elkezdtem használni a Badoo-t és csak Ázsiában élő, ázsiai lányokkal ismerkedtem, majd kimentem Ázsiába, nagyon jó tapasztalataim lettek. Én ezt ajánlom a társ nélküli, reménytelen, magyar fiúknak. 38F

2016. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem itt szulettem csak itt elek. A badoot csak egyszer hasznaltam eleg is volt abbol. S nem mondanam h "eleuropaiasodtam". Nagyon is ugy erzem, hogy ahhoz kepest, hogy itt elek igen is megtartottam a sajat kulturamat. Csak annyi a kulonbseg, hogy a sajat anyanyelvem mellett meg a magyart is hasznalom es nem csak azsiaiak vesznek korbe. 18L

De ez mar elter a kerdezo kerdeserol. Szoval. Kedves kerdezo. Ha hallgatsz ram, a valo eletben valasztanek part. Ritka az olyan eset, amikor tenyleg jol sulnek ki a dolgok...

2016. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Béluska2016 válasza:
Igen, ezzel egyet értek, hogy nem mindig (inkább ritkán) jól sülnek ki a dolgok!
2016. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Béluska2016 válasza:

Szóval a társkereső weblapok nem tehetnek a felhasználó emberek, szavahihetőségéről, becsületéről, gondolkodásáról. Sok sok embernek kell írni, sok ember kamu, sok ember téves infókat ad, sok ember maga sem tudja mit akar, sok ember neten bátor ismerkedni, de a randin már nem, éspersze a fényképek valódisága a photoshop világában, vagy 5-10 régeben készült képek, és sorolhatnám... Ezek minden társkeresőre jellemzőek, a Badoo-ra is. Sajnos!

De, mint ötlet, használhatóság, teljes mértékű ingyenesség (nem csak a reklámban), a bemutatkozásokba írható direkt elérhetőség (nem cenzúrázzák ki!) páratlan nemzetköziség, és a felhasználók válaszadási sebessége... Ezek figyelembevételével a legjobb, sőt talán az egyetlen használható a Badoo!

2016. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!