Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsak meg egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Hogy szólítsak meg egy lányt (ismeretlenbe), hogy dumáljunk, ha érdeklődök, hogy hogy van, azt jo néven fogja venni? Hogy legyek udvarias?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ijedősebb, akkor jobban teszed, ha neten írsz rá, aztán néhány beszélgetés után élőben is odamész hozzá valami jó alibiből.
2016. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez fura lehet, de mindíg én szólítom le a embereket, pedig lány vagyok, de nekem ez magától jön, ilyen a stílusom. Persze példának jó:

#1 Két helyes srác mögöttem állt a sorban (a playiten) és beszélgettek és meg random beleszóltam mert érdekelt a téma, és utána hárman folytattuk a beszélgetést.

#2 Egy srác rajzmappával ült a buszon, én pedig mellette, és mivel nem hallgatott zenét, kíváncsiságból megkérdeztem mi van a mappába.

#3 Egy lánynak nagyon tetszett a fölsője (am neki jól is állt mert nagy volt a melle), ezért megmondtam neki, ő pedig viszonozta a bókot és így kezdtünk el beszégetni.

#4 A barátnőmmel fogadtunk hogy nem merek odamenni három sráchoz (egy kérdőívet kellett kitöltenünk egy helyről), de odamertem, és a fiúk nem csak segítettek kitölteni a kérdőívet, de még oda is jöttek hozzánk és beszélgettünk egy fél órát.

Most ennyi jutott eszembe, lehet ihletet meríteni.

2016. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kettes példái nagyon jók! :)

Annyi a lényeg, hogy valami kis spontán apróságból indul ki, nem kell bonyolult dolgokra gondolni. És aztán a téma adja magát :) Csak egy kis bátorság kell hozzá. És szerintem élőben jobb, mint neten.

2016. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom de mit mondjak a szia után?
2016. júl. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!