Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön?

Figyelt kérdés
170cm 48 kg-os lány barna szemmel barna hosszu hajjal. Kedves , őszinte , titoktartó , szereti a jó humort , mindenről van véleménye , barátságos , nem bulizós tipus , nagy társaságban érzi jol magát , nem szeret a középpontban lenni , törekedik a tökéletességre , szeret sportolni, igényes , néha tulságosan is szókimondó

2016. júl. 9. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
majdnem hogy ideal nekem annyi különbséggel hogy míg te szeretsz nagy társaságban lenni addig én nem es igy nem tudom mi lenne így az egészből de amugy ettől eltekintve pont az idealom 17/F
2016. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem is bejönnél csak egy évvel fiatalabb vagyok nálad
2016. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!