Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 13-15éves lányok moért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-15éves lányok moért buknak az idősebbekre?

Figyelt kérdés

Egyre több olyat látok hogy "ciki ha 2olyan idős a fiu akit szeretek mint én

15/l" stb

Miért? Aki tudja a választ irja meg vagy ha valakink van véleménye.

Mert azt nem hiszem hogy azért mert érettebnek tartják magukat


2016. júl. 11. 16:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs teló azért sok a hiba
2016. júl. 11. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

De pont azért mert érettebbnek tartják magukat.

Azonban nem azok, csak az idősebb srácok gyerekesek még általában... :D

Én 21 évesként nem találom meg a hangsúlyt ilyen fiatal lányokkal.

Nagyon nagyon ritka a kivétel, szinte említésre sem méltó...

2016. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért, buknak rájuk, mert nagyobb a valószínűsége, hogy több della van egy 20+ srácnál. (lásd. kocsival ide oda viszi) Ezt egy 15 évessel nem igen teheti meg. Ennek ez az oka.
2016. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké de backi és mivan ha egyszer akinek csak 1szer kell arra akkor mi lesz ide jönnek rinyálni?
2016. júl. 11. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:

20 körül azért mert nem tudom.

25 fölött,99% hogy a pénzébe szeret bele.

2016. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:

Nem tudtad? MINDEN 13-15 éves lány érettebb a korosztályánál.. a kérdés már csak az, hogy akkor mégis ki a "korosztály". :D


Vagy lehet ez is olyan mint a végtelen energia: A macska mindig a talpára esik, a pirítós mindig a vajas részére -> ha össze ragasztok egy macskát és egy felfelé fordított pirítóst akkor végtelen energiát kapok.


Persze nyilván nem bukik mindegyik a huszonévesekre de tény, hogy egy ilyen észlény is totál indokolatlan.


24F

2016. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os tökéletesen leírta.

ILLUMINATI!!!!

Egyébként azért, mert már nőnek hiszik magukat, és úgy gondolják hogy az idősebb fiúkkal passzolnak össze. Legtöbbször ez nem így van, vagy túlzásba viszik.

Bár nem tudom 13 évesen minek pasizni. Oké, nekem is tetszett ennyi idősen valaki, de eszembe sem jutott volna az ölébe ülni hogy észrevegyen xd

(kinek nem inge nem veszi magára ugye...)

2016. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6os a macskásat ismertem
2016. júl. 11. 21:09
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is ugy érzem hogy éretteb vagyok az osztaly fiuinak a felénél(az a facebook ra kiteszrm ezt azt meg mindent megosztok félére gondolok) de azért akkor sem a 18évesekhez akarnék bevágódni hanem keresni az én korosztályomban olyat aki olyan érett mint én

Mert nem hiszem hogy nincs egy érett fiu se azok közelében akik idősebbekkel "járnak" . Szóval itt megbukott a kifogásuk

2016. júl. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!