Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátomnak születés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva tölti be a 21.et. Akkor épp Zamárdiban leszünk az én testvéreimmel nyaralni. Persze ott elmegyünk kalandparkba meg lesz torta, a szeszes ital se marad el. Én 17 éves vagyok. Mostanában rákattant az airsoft-ra már majdnem mindene meg van hozzá kivéve a sapka. Úgy tervezem azt veszek neki de még szeretnék mellé neki valamit. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2016. júl. 11. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy már két és fél éve vagyunk együtt szóval valami különlegeset szeretnék.
2016. júl. 11. 21:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod hogy miket szeret? Mert így random én hiába mondom hogy vegyél neki plüssnyuszit mert azok cukik, ha ő utálja a plüssnyuszikat :D 16/L
2016. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utálja a nyuszikat :) Hát természetesen egy gamer :) Horror filmeket szereti..... És majdnem ennyi mert nagyon magának való és nem szeret sok mindent. Acsalád neki az első, de a tömeget már nem szereti,hogy bulit csináljak neki.
2016. júl. 11. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Adj neki pajzán képeket az anyukádról :)
2016. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! XD

Hát ha gamer akkor egy játékot ?

2016. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Hát ebbe akkor jól beletrafáltam :D Mikkel szokott játszani? Vehetsz neki mondjuk egy bögrét, vagy egéralátétet, vagy valami ruhát amin mondjuk a kedvenc karaktere van, vagy ilyesmi.
2016. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A játékot szerintem inkább hagy, vagy vegyél olyant ami téged is érdekel ;) + szerintem valami olyant Készíts(!!) amit mástól nem kaphat :D

(Konkrét példára ne várj, ritka hogy valaki pont olyant mond ami tetszik neked is meg neki is meg bele is fér az összes fajta keretbe :d

F/17

2016. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami kedvenc karaktert rányomtattatni egy pólóra? Általában papírboltokban és/vagy hobby boltban csinálják.
2016. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!