Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves barátomnak mit vegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves barátomnak mit vegyek születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szereti a focit.:D

Mikor kérdeztem mit szeretne,csak annyit mondott,hogy elég neki az,hogy én vagyok neki.

Ez a párnára közös kép meg ilyenek ez már nagyon lejárt lemez?

Én 16 vagyok,szóval kérlek ne írjatok olyan dolgokat,hogy sz.pjam le,mert nem "tartunk még ott"....

Előre is nagyon köszönöm! :)



2015. nov. 6. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lejárt lemez?


Ha szeretitek egymást akkor ez a dolog is nagyon szép a másiknak.


Főleg ha még olyan dolog is van rajta ami a te saját munkát.


Például te tervezel a képnek egy szép keretet és úgy nyomtatják rá és még a fehér részre is irhatsz, rajzolhatsz dolgokat és úgy még személyesebb.


Nem kell (szerintem) a legjobb dolgokat adni (mármint árban) hanem olyat amit direkt neki csináltál és nem csaptad össze. :)


Ha szerelmes vagy a fiúba és nem csak együtt vagytok akkor Te minek örülnél jobban?


Egy új táskának (bár azt szeretik a lányok :) és egy telefontoknak vagy egy szép faragott képnek egy közös élmény pillanatképről? (asztalosnak tanulok ezért hoztam fel ezt :) , egy saját kézműves kis cukorangyalnak? ( egyik régi osztálytársam mamája tud.... :) 3D angyalka és kemény cukorból van.)


Persze ha felszines barátod van akinek a "jó" cuccok kellenek akkor persze örülni fog egy vett dolognak is.


Egy személyes dolog nagyon szép ajándék. :)

2015. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagy a szerelem már egy jó ideje,és sajnos most nemrég "nőttünk fel" ehhez az egészhez,sok éve ismerjük egymást,csak az élet szétszakított minket,de most igazán egymáséi lehetünk örökké,szóval a szerelem nem akadály.:) Köszönöm,hogy leírtad a véleményed.:)

Még egy olyanra gondoltam,hogy az év minden napjára (vagy minden hétre) írnék neki egy szép idézetet,gondolatot,vagy "csak" annyit,hogy szeretlek,és minden nap megnézhetne egyet. Ez milyen ötlet? :)

2015. nov. 6. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne az én véleményemre alapozz, de szerintem idegesítő lenne már a 2. Hét után hogy az év 365 napján jönne ugyan az a Szeretlek üzenet. :)
2015. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!