Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért ilyen erkölcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért ilyen erkölcstelenek az emberek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak 500-ért du*ok akárkivel, szóval miről beszélsz??
2016. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nah, de most komolyan, igen igazad van!!!

Nos sok mindent/mindenkit lehetne hibáztatni még sok szülőt is a hanyag gyereknevelésért...

Szóval a legfőbb gond a majmolás, először 1 ember csinálja, aztán valaki más elkezdi, egy 3. meglátja, hogy az 1. elkezdte és a 2. már ugyanazt csinálja szóval ő is beszál... és így tovább, amíg mindenki egyforma lesz, bunkó, erkölcstelen, idióta meg a többi, persze a becses kivételek mindig megmaradnak, ám őket a csorda szellemével , hamar eltapossák :/

2016. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Mivel kezdődik az egész? Az első férfi kirúgja az első asszonyát, mert az rossz.

A másodiktól lesz két fia. Az egyik megöli a másikat.


Minden generáció viselkedése rosszabb, erkölcstelenebb mint az előzőé volt.

Vagy csak azok feledkeztek meg saját fiatalságukról.

Ha azt vesszük, hogy a helyzet folyamatosan romlik, már ki kellett volna halnunk.

2016. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tom , de nem csak azok , hanem bunkóak, gonoszak és veszekedősök.
2016. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szomorú :(
2016. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel ebben a kategóriában van, ezért feltételezem, hogy elsősorban a fiatalabb korosztályra gondolsz.


Szerintem mindenki furán nézne, ha megtudná, hogy fiatalként hogyan élt a szülője, akár nagyszülője. Megtudhatnánk, hogy - és ezzel nem megsértve senkit - az előttünk lévő generációk sem voltak olyan erkölcsösek. Csak nyilván erről nem beszélnek, mert már nem csinálják, hiszen kinőttek ebből a korból, ráadásul hiteltelenné válnának a gyerekük szemében, akit még nevelni kell. Szóval részben a fiatalok érdekében van, hogy nem beszélnek, részben pedig azért, mert ők sem büszkék feltétlenül, hogy mit tettek.


Ezért nem gondolom, hogy akkora lenne a különbség a szüleinkhez képest, és olyan romlott lenne a mai fiatalság.

Most pedig indulok koporsót készíttetni, mert nem szidtam a fiatalokat. (Az a legszebb, mikor valaki habzó szájjal mondja, hogy a fiatalok így meg úgy, közben ő is ugyanolyan... meg közösségi oldalakon felrakják az "olyan" képet és jön mellé a szöveg az erkölcsről meg hogy ő milyen erkölcsös.) Mielőtt valaki belekötne: én sem vagyok szent, sem bölcs, egy átlagos fiatal vagyok.

2016. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A hatoshoz csatlakozva csak egy kis illusztráció.

Olyan százéves vicc:

- Na, ez a gyerek is úgy készült, mint a Kossuth-szobor.

- Hogyhogy?

- Közadakozásból.


Szóval a memóriával is baj van, nem csak a mai korral.

2016. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zóna_pocok ***** válasza:

Regen sokkal erkolcstelenebb, kulturalatlanabb es szivtelenebb vilag volt, mint most. Ennel nagyobb szabadsag, jolet, egeszseg es erkolcs nem lesz, mint most. Inkabb orulj, hogy ide szulettel, nem a rabszolgatarto, kenyszervallato kozepkorba, vagy a ket vilaghaborus 20. szazad elso 50 evebe. Az Okor megintcsak nem az erkolcs mintakepe (animalszex, buzasag mutogatasa), gladiator viadalok aminek te is reszese lehettel volna.

Jo ez a mai kor, sokkal jobb, egyszerubb es szabadabb, mint barmelyik masik.

2016. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hova jutott a világ? Hogy képzelik, hogy rövidnadrágot hordanak a köznép előtt? Én például teljesen fel vagyok háborodva a nők szavazati jogán? Hogy képzelik, hogy szavaznak, ahelyett, hogy szendvicyeket csinálnának a konyhában? És mik ezek az új WC-k, amik vizet használnak? Én már a pottyantós budin is fel voltam háborodva, na de ez már mindennek a teteje! Van ásó, vödör és kert, nem kell itt puccoskodni! Nekem 1,5 évesen volt saját kis lapátom, úgy budiztam!
2016. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez ugye csak poén volt?
2016. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!