Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmegy a sulinkból és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegy a sulinkból és nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, én egy 14 éves lány vagyok összezavarodott érzésekkel. Egyik percben boldog, a másik percben meg már úgy érzem, h fáradt vagyok és feszült. Őszintén szólva, a családommal jó kapcsolatban vagyok a suliban is megállom a helyem kivéve matek órákon.:D most, h a sulinál vagyunk...maradjunk is ott.

Van egy tanárnő, angol tanár és az osztályfőnököm. Tudom, h hülyén hangzik és lehetetlennek, de megőrülök érte már 2,5 éve. 30 éves, egyedülálló, múltévben szakított a barátjával, nincs gyerekük. Mindig más hogy viselkedik velem. Olyan tanár amelyik :

- Akármennyire is rosszak vagyunk, nem emeli fel a hangját.

- Tanácsokat ad.

- Ha kell 4 angol tanórát is végig filmezünk.

- Reggel tanórák előtt fel jön, h beszelgethessünk.

- Elveszi a telónkat 😃

Egyszerűen gyönyörű. Mindegyik fiú a suliban róla beszél, h milyen jó lehetne őt 'meghúzni'. 😒😩Mindent szeretek benne.

- Amikor értelmetlen fejet vág.

- Ahogy mosolyog vagy hangosan kacag.

- Ahogy jár.

- Ahogy átkarol, átölel.

- Az ajkait, a zöldes szemét.

- Amikor mondok valami olyat, ami neki nem tetszik pl. Hogy már nem érdekel az angol és leszarom az egész sulit (persze, csak viccből) akkor ilyen szomorú arcot vág és leereszti a fejét én meg odamegyek megölelni őt.

- Amikor picit káromkodik ( szokta azt mondani, h 'csessze meg'.) 😃

Azok a pillanatok mikor hosszasan egymás szemébe nézünk, vagy múlt héten mikor végig simítottam a hátát.

De, ha látnátok őt, akkor megértenétek ezt az egész dolgot. :)

Ti mit gondoltok erről? Tudom, nem vagyok normális, meg tanulnom kéne inkább meg minden. De nem megy..nem tudnám figyelmen kívül hagyni. Annyi mindent lehetne vele csinálni. Együtt. Egy csodálatos ember :) nem tudom nélküle elképzelni a sulit :(

Jaaaj!! Segítseteeek!!


2016. júl. 13. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Jól bele vagy zugva. Ez teljesen normalis nyugi. Ha nagyobb leszel es o mar ven lottyatt testu no (elnezest a szoert) akkor mar a korosztalyod fog tetszeni ugy h nyugi😂😂
2016. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lezbi vagy?
2016. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Oké, de ennek a kérdésnek nem sok köze van ehhez a kategóriához.

Van egy tanárnő, akinek egyáltalán nincs tekintélye a diákok szemében és egy lány, aki ennek köszönhetően kötődik hozzá. Ez nem "tini párkapcsolat".

2016. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez mekkora kamu uram isten!
2016. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14 éves lány, és egy 30 éves néni... Erre nem tudok mit mondani.
2016. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek azt hittem , hogy elírás volt. De nem , ő egy tanárnőbe szerelmes. De am milyen tanár ez , hogy hagyja , hogy a haját simogasd, meg , hogy ölelgessen.


"Akármennyire is rosszak vagyunk, nem emeli fel a hangját.

- Tanácsokat ad.

- Ha kell 4 angol tanórát is végig filmezünk.

- Reggel tanórák előtt fel jön, h beszelgethessünk.

- Elveszi a telónkat "

Nem ő az egyetlen tanár aki ilyeneket csinál, úgyhogy ebben semmi különleges nincs.

2016. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1# Remélem, úgy lesz. :D

2# Nem tudom mi az a 'lezbi'.

4# Bárcsak az lenne, nem tudom miért feltételezel ilyet.

6# A legjobb tanár.

A mi sulinkba ő az egyetlen ilyen és nem hiszem, h általános sulikba ezt engedik szóval elég ritka az ilyen főleg egyházi iskolákba. Melyik tanár rakná be a 'Fák jú tanárúr'-at? :) úgyhogy szerintem ebbe ne köss bele, esélyed sincsen :)

2016. júl. 14. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Kikhez vonzzotsz? Fiukhoz vagy lanyokhoz?
2016. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7, 6-os vagyok!

A mi sulink tele volt ilyen tanárokkal,az általános, a közép , sőt a felnőtt szakképző is. Ennél cifrább dolgokat is megengedtek maguknak a tanárok mint hogy berakják a "Fák jú tanárúr" nézését. Úgyhogy volt már elég tanárom , hogy megmondjam semmi különleges nincs a te tanárodban, ez egy általános dolog, amiket ide leírtál. De ha te ettől elolvadsz ám legyen. XDDDDDDD

2016. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!