Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak így akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheMatthew06 kérdése:

Szerintetek csak így akar engem elfelejteni?

Figyelt kérdés
3 napja szakítottunk a barátnőmmel, és már egy új palival van, de láttam ahogy a exem írta a legjobb barátnőjének hogy "Vele nem lesz olyan minden és túl gyorsan jött a képbe" Szóval hogy szerintetek igazából a lány így akar engem elfeledni hogy belekezd egy másik kapcsolatba? Mert még azt is írta, hogy szar volt neki ahogy kimondtuk a szakítást holott mindketten akartunk már. Csak közben itt ez a pali aztán kíváncsi lennék.

2016. jún. 30. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közismert, hogy a szöget szöggel ütik ki..

Tehát valószínű igen, én is így csináltam anno, az első szerelem után..

2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez így sikerülni is fog neki és tényleg szeretni is tudja majd a palit?
2016. júl. 1. 00:55
 4/9 likebike ***** válasza:
Ha szeretni is fogja egyszer,akkor idő kell neki.Szerintem csak így akar elfelejteni.
2016. júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek hosszú lehet így a kapcsolatuk? Mert persze szakítottunk meg minden de azért nem akarom hogy neki rossz legyen..
2016. júl. 1. 09:01
 6/9 likebike ***** válasza:
Szerintem rövid ideig fog tartani,még nincs kész egy újabb kapcsolatra.Gondolom.Ja és még benne van az is a pakliban,hogy a csávó durván kihasználja majd,mert még nem dolgozta fel az eseményeket.De remélem itt nem lesz igazam.
2016. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg régóta nem szeretet, az sincs kizárva hogy már kavart a sráccal.

Miért mentetek szét?

2016. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1. miert szakitottatok?

2.Lehet hogy mar elotte kavartak..

3.az is lehetseges h csak teged akar elfelejteni kerdes hogy sikerul e neki

4. vannak meg erzeseid iranta? Marmint zavar hogy massal latod?

5.ha valobaz ezt irta a baratnojenek en azt mondom h lehet hogy van esely meg arra h ti egyutt legyetek.. szerintem uljetek le es alaposan beszeljetek at mindent :)

2016. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7. Válaszolónak: Sok volt a veszekedés, a pali szóba sem jött addig amíg nem lett olyan rossz a kapcsolatunk hogy szakításig fajuljon.

8. Válaszolónak: az első kettőt leírtam, szerintem biztos így akar elfelejteni, persze, nem tűnt el bennem sem maximálisan az érzelem és nem az hogy zavar az ha mással látom, csak mégis, nem szeretném hogy olyan palit találjon mint amit az egyik válaszoló írt, hogy esetleg kihasználja.

2016. júl. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!