Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.Styles kérdése:

Mit csináljak ha megtetszett egy nálam 12 evvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es megsimerkedtem egy 27eves fiuval.Nagyon jofej,vicces jo a csaladja,jo munkalya van.Ramirt es bevallotta hogy bejovok neki.En mondtam neki hogy hiába,ennek az egésznek semmi jövője nem lesz a korkülönbség miatt.Mondtam neki hogy felek csak kiakar használni.Azt mondta kedvel es eszébe se jutna ilyen.En se nezem ki belőle.De ez az egesz osszezavar es tudom hogy ertelmetlen.Negy napja nem ir,en se irok neki de hianyolom es alig birom vissza fogni magam hogy ne keressem.Mit kezdjek ezzel az egésszel?

2016. júl. 13. 18:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
A nagyszüleim között is 12 év volt :-) 3 gyerekük lett és együtt élték le az életüket. Akkoriban a háború után sok lány ment jóval idősebb pasihoz, mert sok fiatal meghalt.
2016. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nézd őszintén, melyik férfi írná le nyíltan, hogy csak kiakar használni? Mert szerintem egyik se. Ne légy naiv, nem szabad elhinni mindent két szép szemnek. Nem hiszem, hogy egy felnőtt 27 éves férfi egy fiatal tizenéves kislányra vágyik komolyabban. Gondolj csak bele, ő már dolgozik, neki van egy élete amit felépített. Ennyi idősen már családot kéne terveznie egy hasonló korban lévő lánnyal. Nem szeretnék ítélkezni emberünk felett, mert ki tudja... lehet ő az egyik kivétel aki valóban beléd szeretett és komolyan gondolja. De ennek kicsi az esélye. Mióta ismered? Találkoztatok személyesen is?
2016. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Idegenvezető.Es egy útján ismertem meg.Nagyon értelmes,érett tehát egy hétig vele voltam es nem éreztem rajta azt hogy valami gaz lenne.Es Enis felek mert nyilván nem irja le ha rosszat akar.En meg nyilván azt tartom vonzobbnak hogy idősebb es próbálok nem foglalkozni vele de ugy osszezavart.Es tudom hogy minimalis az esélye a közös jovonknek de megis remenykedek kicsit.

Amugy szerintem tul gyanakvó voltam amikor beszélgettünk es szerintem azert nem ir mert lehet ugy érzi leraztam.Tehat nem nyomul es nem eroszakos de hatarozottan mondta hogy megakar engem ismerni es hogy adjak neki egy eselyt.

Koszonom a válaszokat aranyosak vagytok

2016. júl. 13. 19:06
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Második válaszoló vagyok.

Egy hét alatt nehéz kiismerni egy embert, de nyilván valóan kialakul róla egy vélemény az emberben. Figyelj, adj neki egy esélyt. Lehet később bánni fogod amikor már nincs visszaút. Találkozzatok és meglátod milyen lesz. 11 év az tényleg sok, de megjegyzem köztem és a párom között 6 év van és ismerek olyan 4 éves kapcsolatot akik között 15 év a korkülönbség. Én csak azt tudom tanácsolni, próbáljátok meg, de soha ne képzelj bele többet mint amennyi.

2016. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okes megpróbálom koszonom.!:)
2016. júl. 13. 19:25
 6/12 anonim válasza:
66%

Én 16 voltam, amikor megismertem egy akkor 24 éves pasit, várt rám amíg betöltöttem a 18-at, addig csak időnként váltottunk hosszabb üzeneteket, de mindketten éltük a saját életünket. A szülinapomkor bemutatkozott a szüleimnek, akkor találkoztunk újra. Azóta (9 eve) együtt vagyunk.

Szerintem ha tényleg értelmes és rendes, félreáll egy időre, és ha úgy van rendjén, akkor úgyis összehoz az élet. Nálunk így nem volt gond, a szüleim is jól kezelték a korkülönbséget, nem kellett titkolóznom. Minden esetre, vigyázz magadra, ha belevágsz most :)

2016. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
88%
Nővérem 16 éves korában ismerkedett meg egy 16évvel idősebb férfival. Terhes is lett tőle, összeházasodtak. Összesen 4 gyermekük született, azóta 3 unoka is van,25 évet éltek együtt (aztán a férfi meghalt). A húgom párja 14 évvel idősebb (31 és 45 évesek), van egy 4 éves kislányuk, nekem ezez a példák azt mutatják, ha az érdeklődés valódi, akkor működhet. Sok sikert kívánok!
2016. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem számítottam ennyi pozitív hozzászólásra.Hat igen a szüleim..apukám nagyon szigorú de nem is o a fő probléma.

Koszonom mindnekinek odafogok figyelni de nem leszel olyan felénk mint eddig aranyosak vagytok!

2016. júl. 13. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

"Es tudom hogy minimalis az esélye a közös jovonknek de megis remenykedek kicsit. "

Miféle közös jövő?:DDD Egy 16 éves kislány vagy, ne gondold már,hogy ebből hosszú kapcsolat lesz.

Most,hogy leírták,hogy ismernek X embert, akik között 15-20 év van, még ugyanúgy nem lesz normális.

Főleg nem a te korodban!


Soha nem értettem, az ilyen kis pitsák mire fel tartják magukat ilyen érettnek egy felnőtt férfihoz :)

Jöjjön már meg az eszed! Ennek a kapcsolatnak semmi értelme nem lenne. Ha a szüleidnek van esze, találkozni sem engednek ilyenekkel.

2016. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó! Ez igazi bunkóság volt tőled. Honnan tudod,hogy nem működne? Már a 15 éves sem kislány,a lányok előbb érnek - persze van egy kettő aki elhiszi hogy övüké a világ. Nekem sem tetszenek a korombeliek,sőt undorodom az összestől! Nincsen meg a közös téma,hülyeségekről beszélgetnek,röhögcsélnek a nemiszervekről...Na ez az ami nem normális 15-16 évesen. Felvállalom,én is 15 vagyok,de én nem követem a többieket. Valóban,nekem is az idősebbek tetszenek. Most van egy nehéz időszakom,tegnap elmondtam anyukámnak,hogy van egy srác...41 éves,kiakadt. Persze,megértem. De nem érzi át a helyzetemet. Félt,hogy csak arra kellek,félt hogy csak átver. De egy idővel el kell fogadnia. Van még 3 évem,utána már tényleg saját magam döntök mindenről. Sajnos amíg nem annyi az ember uralni fogják a szülők az életedet,vagy csak próbálják legalább. Tegnap én is összezavarodtam...Nem tudtam,hogy kinek higgyek,nek tudtam,hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak. Most hagyom magamat az árral sodródni aztán meglátom mi lesz,hogy lesz. Lehet sőt tuti,hogy botrány lesz ha ez kiderül így a családba,de egyszerűen ez van...Én ilyen vagyok. Apakomplexusom nincsen,mert jó a kapcsolatom apukámmal! Nem váltak el a szüleim se semmi,tehát erre sem lehet ráfogni. De a szerelem nem válogat. Egyébként az apukám 57 éves anyukám 48. Itt sem mondhatom,hogy ugyanaz a korosztály. Én megértem a kérdezőt és ne bántsátok ezért...mert nem tudjátok,hogy milyen az a kapcsolat. Én támogatom a dolgot. 😊 Ha valami van akkor írj bátran!
2016. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!