Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.Styles kérdése:

Mit csináljak ha megtetszett egy nálam 12 evvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es megsimerkedtem egy 27eves fiuval.Nagyon jofej,vicces jo a csaladja,jo munkalya van.Ramirt es bevallotta hogy bejovok neki.En mondtam neki hogy hiába,ennek az egésznek semmi jövője nem lesz a korkülönbség miatt.Mondtam neki hogy felek csak kiakar használni.Azt mondta kedvel es eszébe se jutna ilyen.En se nezem ki belőle.De ez az egesz osszezavar es tudom hogy ertelmetlen.Negy napja nem ir,en se irok neki de hianyolom es alig birom vissza fogni magam hogy ne keressem.Mit kezdjek ezzel az egésszel?

2016. júl. 13. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10%

#10: Te se vagy normális az ,biztos...

41 éves? Te meg 15? OKé,hogy vannak kislányok, akik túl érettnek tartják magukat, de te mindent viszel...

Elég szánalmas ez az egész... Jó nagy csalódás lehetsz az embereknek.

2016. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze😃 Én mindent viszek..
2016. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!