Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek e egy lánynak? (14f)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek e egy lánynak? (14f)

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosan hogy tetszek e egy lánynak. Elsős korom óta ismerem és mindig is jóban voltunk. Volt már padtársam most is ő az. Mondták nekem az osztálytársaim hogy tetszek neki de nem a legmegbízhatóbbak. Ő is utalt már rá régebben hogy tetszek neki de egyszer csak kiderült hogy van barátja. Egy ideig nem volt több utalás de most gondjai vannak a barátjával. Egyszer kenpingeztünk az osztályból páran köztük az a lány is aki tetszik(félre értés ne essék nem ő az). Szórakozzunk egy lézerrel hogy a lányok fenekén volt és meg kell fogni vagy a fiú tökén... Egyszer csak az egyik lány az én herémhez világított (tudni kell rólam hogy karatézok, gyors reflexek meg minden) a lány akiről beszélek úgy gondolta hogy ő lábbal "fogja" meg én meg perzse majd elugrok... Nekem nem szólt erről a tervről nem oda figyeltem. A vége az lett hogy tökön rugott. Én nem estem össze de mondtam neki hogy ez fájt. Erre megkérdezte hogy aggyon e rá gyógypuszit. Én mivel nem tetszik és barátja van akivel jóban vagyok hárítottam és azt mondtam :

Mit szólna hozzá a barátod?

Erre ő: Nem hiszem hogy érdekelné...

A többi lány csak helyeselt. Szóval nem tudom tetszek e neki. Fura lenne ha igen mert néptáncon együtt táncolunk....



2016. júl. 14. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aludj inkább.
2016. júl. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ezt szepen leirtad. Eleg erthetetlen az egesz,de mindegy. Ha arrol a lanyrol van szo,aki megrugott,akkor valoszinuleg nem tetszel neki. Ennyibol azt gondoltad?? De komolyan.. Baromsag. Bar,ami azt illeti,ettol fuggetlenul persze erezhet valamit irantad,de ezzel nem arra akart utalni. Inkabb csak haversagra.
2016. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk?
2016. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha az a lány, akinek tetszem, örömmel rúgna tökön, én inkább szingli maradnék.
2016. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen még csak 14 éves vagy ember, menj oda hozzá és kérdezd meg, szerezz tapasztalatot! Sok sikert! Senki nem szereti a töketlen kisfiúkat!
2016. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Komoly egy ember sem oltott le hogy karatézok meg NÉPtáncolok? Senki? Pedig készültem rá. Na ha valaki csak azért nem írt hogy nem akart leoltani az most azonnal írjon. Érdekel mennyi kreatív ember tud írni. Na segítek fehér öves vagyok és óvodás korom óta néptáncolok és idén mondták először hogy jó vagyok.EZ MIND HALÁL KOMOLY. És nem nem olyan a néptáncoktatóm aki távolságtartó. Ismerősök. De annyira szar voltam. Még egy. Óvodás korom óta tetszik egy lány aki idén tudta meg ezt. Ja és nem én mondtam el egy haver megelőzött. Amint megtudta a lány hogy tetszik nekem 4 hónapig hozzám sem szolt. Komoly pedig padtársak voltunk.Na most várok.
2016. júl. 15. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!