Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek még ennek a lánynak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek még ennek a lánynak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nyáron kiírtam ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__7..


Eszembe jutott egy-két ellentényező, amit nem értek. Írogatott tiszta kedvesen, ilyen pirulós smile-kat, meg minden, de egyszer, amikor megkérdeztem, hogy hogy van, azt mondta, hogy rosszul. Kérdeztem, mi a baj, azt mondta, nem szeretné elmondani, mert "fiú ügy". Nagyjából ez volt az a pillanat, amitől kezdve nem igazán foglalkoztam vele, már még 1 év eltelt a tartós beszélgetésünk óta, kíváncsi voltam a reakcióira, írtam megjegyzést a profilképeihez. Még most is ilyen pirulós smile-kat ír. Tavaly januárban voltunk folyamatos kapcsolatban. Szerintetek megéri, hogy újra elkezdjek vele chatelni? De mi a frász volt az a "fiú ügy"? Mert erre nem tudok rájönni.


2016. márc. 24. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Fenéba, rossz topicba írtam. Áhh...
2016. márc. 24. 18:48
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlen írtam ide. Kiírom majd a Tini párkapcsolatokba. Sajnálom. :(
2016. márc. 24. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán akkor kellett volna rákérdezned a fiú ügyre. Ha annyira érdekelt ő, ne csak akkor érdekeljen, ha "szabad préda". hanem meghallgathattad volna a gondját.

Másrészt meg rendes kommunikációt kellene folytatnod vele, hogy kiderüljön, hogyan álltok, nem a Facebookon kellene a kapcsolatnak kimerülnie.

2016. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, csak nem akarta elmondani. Azért kösz a választ. :D
2016. márc. 25. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!