Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen tulajdonságal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen tulajdonságal rendelkeztek?

Figyelt kérdés
Leírnátok nekem ki mit gondol magáról, külső belső nagyon érdekel és kíváncsi vagyok, mert érdekel hogy mit gondoltok magatokról, nyilván minden lány más és más ezért is érdekel.
2016. júl. 14. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, egy semmi vagyok és semmi leszek, semmiből lettem és semmivé leszek!
2016. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Kedves aranyos szerény és szép. Egyszóval tökéletes
2016. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Vicces,kedves,néha okoskodó,ritkán hisztis és hülye. A kinézetem úgy "elmegy" :DD
2016. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Kedves,vicces okos,neha orult, 😂

Kulsore meg az a lany vagyok akit ha eszre vesznek 10 perc mulva el is felejtenek 😂😂

2016. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Humanista elvekkel rendelkező extrémsportkedvelő aki mindig belekezd valami újba még akkor is ha nem fejezi be. Ezenkívül az emberek idegein szambázok a rejtett agressziómmal és a "miért vagy ideges?" kiskutyatekintetes kérdéseimmel és a hallgatással amit sötét napjaimon előszeretettel alkalmazok.


Egy átlagos lány vagyok, átlagos külsővel. Bár inkább a csúnya felé hajlik

16/l

2016. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Szoke kek szemu vagyok,nagyon vekony,es feher boru. Az,hogy kinek mi a szep relativ,bar en egyaltalan nem latom magam annak.

Beszedes es nyitott vagyok,mindenkivel szot ertek. Altalaban jo a kedvem,sokat mosolygok. Nem mondanam magam kifejezetten muveltnek,azonban erdekelnek a vilag dolgai. Nem csak felszines dolgokrol lehet velem beszelgetni,kb minden temahoz hozza tudok szolni. Eleg donteskeptelen vagyok sajnos,illetve nagyon nehez nekem megfelelni. Az oszinteseggel gyakran megbantok masokat,illetve nehezen ismerem el,ha nem nekem van igazam.

16L

2016. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Külső:

Magas vagyok (174cm), fekete hajam, barnászöld szemem van. Inkább olyan átlagosnak mondanám magam. Nem tudom, hogy ide tartozik e, de öltözködésre nem igazán szeretem az ilyen tömeg, nagyon lányos ruhákat. Elvagyok a fiú ingeimben/pólóimban (persze nem csak azokat hordok) meg inkább azt mondanám, hogy "lazábban" öltözködöm..


Belső:

Rockot hallgatok főként, de nightcore-t is, és animékből is hallgatok zenéket..Szeretem az animéket, mangákat, szeretek rajzolni, nyelveket tanulni.

Kicsit csendesebb, visszahúzódóbb vagyok, nem szeretem a tömeget.

Elég érzékeny vagyok, ezért sok mindent bántásnak veszek, viszont nem vagyok haragtartó, szóval ha valamin összeveszek valakivel, hamar kibékülök vele. Nem bírom az okoskodó, figyelem hiányos és rasszista embereket.

Emellett imádom az állatokat, főleg a macskákat. ^^

Most így kb ennyi jutott eszembe.

16l

2016. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Én is szőke vagyok, kék szemű, világos bőrű és vékony. :)

Belsőre, hát... Nem vagyok túl kitartó, ritkán fejezem be azt, amit elkezdtem, ha hosszabb ideig tartó dologról van szó, mondjuk több hét. Egy témába nagyon bele tudok merülni, ami idegesítő lehet, mert sokat beszélek róla, ha nem szólnak rám. Ami a legrosszabb, az az, hogy nem tudok spórolni, ha kapok pénzt/dolgozok érte, elköltöm, sokszor nem is tudom, mire. Ezt utálom a legjobban, már nagyon-nagyon figyelek, kicsit talán jobb is vagyok, de még nagyon nem az igazi... Egyébként szeretem az állatokat, a gyerekeket, a természetet, boldog vagyok és nyugodt. :D Jól ki lehet velem jönni. Szeretek írni, olvasni, színházba és múzeumba járni. 18L

2016. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
ccchh.. ki sem férne ide..!!!!...
2016. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Az alakom nem tetszik, és jelenleg folyamatban van a változtatás...

Belsőleg túl határozatlan és szétszórt, amúgy ezen kívül viszonylag okésnak tartom magam.


*előző voltam, h normális is legyek xĐ*

2016. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!