Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen tulajdonságal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen tulajdonságal rendelkeztek?

Figyelt kérdés
Leírnátok nekem ki mit gondol magáról, külső belső nagyon érdekel és kíváncsi vagyok, mert érdekel hogy mit gondoltok magatokról, nyilván minden lány más és más ezért is érdekel.
2016. júl. 14. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nagyon sok személyiségem van.Hangulatingadozásaim vannak.Van hogy itthol vagyok napokig és nem mozdulok sehova...semmi életkedvem(van rá okom,de már nem vagdosom magam és nem akarok öngyi lenni de attól még visszajön néha ez a hangulat is).És van mikor annyira poénos vagyok..sokaknak tetszik a humorom és amikor nagyon jól érzem magam a barátaimmal akkor szó szerint azt hiszik hogy be vagyunk drogozva(nem vihogunk mint egy majom).Szóval ezt képzeld el váltakozva..Néha jobb néha szarabb.Az új emberekkel sajnos bunkó vagyok.Nehezen fogadok be új barátokat.Sajnos van olyan hangulatom is mikor akár beszólok másoknak.(megbántam ezeket).Aztán a külsőm..hagyjuk.Tudom hogy jó alakom van amiért hálás is vagyok..viszont ezt is hol jónak látom hol nem.Mert sajnos a hasamra hízok állandóan ami súlyos gondnak számít nálam de hát ígyis 48 kg vagyok 167 cm hez.Az arcom..nem akarom magam itt lehordani úgyhogy csak annyit mondok hogy önértékelési gondjaim vannak.Ez az igazság.Amúgy kössz hogy feltetted a kérdést jó rá válaszolni..meg érdekes. 16/L
2016. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy viszonylag visszahúzódó, csendesebb, rémesen rigolyás, őrült nőszemély vagyok. Állítólag szép és csinos, de szerintem ez elég vitatható. Imádok pizsit és edzőcuccot viselni. Sportosabb stílust képviselek, de néha csinossal ötvözöm.


A zenei ízlésem jó.

17/L

2016. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Humoros, intelligens, tájékozott. Néha bunkónak tűnök, mert van egy érdekes stílusom, ami tök megszokható és szerethető. Ezenkívül szerintem jó barát vagyok.
2016. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!