Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet akkor ha pont egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet akkor ha pont egy olyan fiúba szerettem bele aki ilyen?

Figyelt kérdés
Egyszer folyton beszél velem facen meg találkozgatunk aztán leszar napokig. Tudom tudom előszőr èn is azt hittem h csak játszik velem. De a legjobb barátaival jóba vagyok s velük is ezt csinálja. Értem én h dolgozik meg ilyenek de ha csak megkérdezné hogy vagyok máris jobb kedvem lenne. Mit tudok tenni? Nagyon zavar ez... élőbe meg semmi jele ennek. Mindig nevetett és kedves velem s figyelmes. Facen meg van h órák múlva ír vissza de nem csak nekem mindenkinek...

2016. júl. 15. 00:27
 1/7 putyííí ***** válasza:
Szerintem SOKKAL jobban számít,hogy mi van személyesen. Ez egyszer. Továbbá... ha ez az állapot akkor áll fenn amikor dolgozik/ dolga van akkor nincs ezzel az ég világom SEMMI probléma, ha így van az egyetlen dolog amit tenned kell hogy ezt elfogadd.
2016. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az zavar h fent vagy chaten, posztolgat mindent de nem beszél senkivel. Csak nem tudom hogyan nyeljem ezt le mert hiányzik máshol meg nem tudol vele beszélni..
2016. júl. 15. 00:39
 3/7 Duenna ***** válasza:
Neked van valamilyen témád, amiről tudnál vele beszélgetni? Talán azért posztol, hogy valaki szóljon hozzá. Te miért nem teszed?
2016. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam szinte mindig. De semmi...
2016. júl. 15. 03:33
 5/7 Duenna ***** válasza:
Akkor nem te vagy az esete. Vagyis nem veled akar randizni. Persze attól még lehet kedves hozzád, hiszen lány vagy.
2016. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez elég érdekes lenne pláne h nen egyszer elmondta mennyire tetszek neki. Mint mondtam nem csak velem ilyen.
2016. júl. 15. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki komolyabb kapcsolatot akar tőled vagy egyáltalán bármilyet az ír, meg keres téged. Csak mondom. És tök mindegy hogy másnak sem, nyilván a haverjai sem érdeklik annyira, és te sem. Ez van. Lépj tovább!


Ha meg munka miatt nem ír, mert nincs ideje akkor viszont te reagálód túl. Bár ha egyéb dolgokat van ideje posztolgatni akkor válaszolni is tudna, na mindegy.

2016. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!