Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy minden buliban ott legyeskedik a bulifotós? Tudom h ez a dolga és eddig szerettem is őket, de zavaró h fel sem szabadulhat az ember, mert lehet h pont egy olyan képet csinál, amin éppen valakinek bamba feje van ( a háttérben)

Figyelt kérdés
Velem még olyan nem fordult el, de szó szerint már bújok előlük. Ha megkérdezi h csinálhat e képet akkor oké...miért ne...jah éppen láttam olyan képet is amikor egy pasi akinek bnője volt egy másik csajjal van.. megérdemli h lebukjon... de igy???
2010. júl. 25. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar...
2010. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg is érdemli a sok alkoholista zombigyerek hogy kikerüljön a netre amint a saját okádékukban fetrengenek,és rajtuk röhög a fél zsiwiw/rajvip stb.


Szikrát se sajnálom őket

2010. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
részben igaz, de ez nem személyi jog sértés?
2010. júl. 25. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezt honnan veszed?Az a baj hogy minden 14-18 éves azt hiszi hogy ha lefotózzák meg kell őket erről kérdezni.Nem.A másik kérdésre pedig:Miért sajnálnám őket?
2010. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló: egy: azt hiszem a törvényben az szerepel hogy ha valaki közzétesz egy képet, amihez ő nem járult hozzá azt lehet büntetni.

Kettő: Én még véletlenül se azt kérdeztem h sajnálják- e őket, hanem hogy titeket zavar-e hogy táncolsz és ott vakuzgatnak te meg éppen énekeltél közben és vágtál egy hülye pofát...nem feltétlen a részegekre gondolok... kit érdekelnek... hanem a normálisabbra, aki szeretne ritkán elmenni táncolni szórakozni

2010. júl. 25. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe, a fotósok már csak ilyenek... Én sem szeretném, ha az arcomba villogna valami menő manó XD Am ettől meg fel a hely népszerűsége... Szép csajok+sok kép+magas belépő=jó bevétel sok vevő és stb... :D
2010. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!