Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A barátom néhány napja rosszul lett. Elküldték kivizsgálásra, el is ment.Amikor visszajött, kérdeztem, hogy mi volt.Azt mondta, hogy meg vár az eredményekre.Ma reggel elmentem hozzá, anyukája engedett be és ott volt nála egy haverja.Miközben mentem fel az emeletre, hallottam, hogy beszélgetnek valamiről.Amíg levettem a cipőm az ajtaja előtt, elkezdtek az orvosi vizsgálatáról beszélni.Majd kimondta, hogy nagyon súlyos betegsége van ,és hogy nekem nem meri elmondani, mert azt ígérte nem lesz semmi baja.Ekkor a barátja észrevette, hogy az ajtóban állok.A barátom azonnal felállt és elindult felém miközben azt mondta, sajnálja.De én egyszerűen lesokkolódtam, és hazáig szaladtam szinte, hiába kiabált. Most annyira bűntudatom van, hisz mellette lenne a helyem, de nagyon fáj, hogy nem mondta el.Szerintetek, hogy kellett volna reagálnom? A barátja leteremtett, bátyám viszont azt mondja, hogy nem csodálja, hogy így reagáltam.Nehéz...ő 18/f én 16/l
2016. júl. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyi . Barátod biztos megbocsájtja, hogy így reagáltál, és te is bocsájtsd meg neki, hogy nem mondta el. Látogasd meg újra, és beszéljétek meg.
2016. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Picsuli07 válasza:
Szerintem jól reagáltál de keresd meg és szedd ki belőle mi a baja
2016. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, már beszéltem is vele. Csak attól féltem, hogy úgy érzi,hogy ezek után nem szamíthat rám.De szerencsére minden rendben, ilyen téren, persze.Köszönöm.
2016. júl. 16. 19:41
 4/6 anonim válasza:
Szia nagyon sajnálom a barátod :( te meg szerintem normális hogy így viselkedtél. A barátod is tudja hogy ez normális. Mostantól szerintem legyél vele sokat. Ez is normális sztem hogy nem mondta meg egyből a dolgot... szerintem ez nagyon szép tőle hogy akkir is rád gondolt és azért nem mondta el. Nem tudom milyen betegségről van szó de biztosan meg fog gyógyulni. :)
2016. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyire súlyos a betegsége ? Milyen betegsége van?
2016. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, körülbelül 1 hónap múlva lesz egy műtét.És csak utána tudjuk meg, hogy mennyire is súlyos.
2016. júl. 17. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!