Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre nektek mi lenne a reakcio...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre nektek mi lenne a reakciotok? Hogy reagalnatok? Adnatok tanacsokat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátomnak egyik vasarnap volt a nevnapja, adtam neki egy "nagyon fontos vagy nekem" feliratu csokit, kovetkezo heten lettünk 4 honaposak, es nem volt semmi extra (nem is varom el, ez meg nem olyan nagy ido), csak felmentunk a gellert hegyre setalni. Másnap volt az en nevnapom (egy héttel az öve utan), es felkoszontott uzenetben, utana nem is irt mert programja volt. Azota mar kétszer talalkoztunk de nem kaptam semmit. Es igazabol nem tudom hogy reagaljam le, kicsit bant hogy en adtam neki ajandekot, de o nekem nem. Egy fiuhaveromtol is kaptam csokit, de tole nem, es tudom hogy a szándék a fontos, es nem is biztos hogy lett volna mibol költenie, bár az anyagi helyzetéről nem tudok (de nem lehet annyira rossz, most kapott márkás cipőt, új telefont, es mindig panaszkodik hogy a nővéred tobbet költenek a szülei) csak fura a helyzet kicsit

Es mostanában nagyon keveset beszelunk, kicsit olyan mintha elhanyagolna, mindig talalkozik valakivel, es eleg sokszor lanyokkal, de el is mondja, de ha en mondom hogy holnap elmegyek xy nevű fiuval, akkor hisztizik es feltekenykedik. Es mindig elmeseli, hogy o bejon ennek-annak a lánynak is. Es engem ez zavar, mivel tudom hogy en is tetszek par fiúnak, de nem dicsekszem el vele neki :(

Amugy 15/l es 15/f

A válaszokat előre is koszi, bocsi a helyesirasi hibakert, es az ekezet hianyert, csak telefonrol irtam :)



2016. ápr. 22. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
*novérére (bocsi csak elirtam :3)
2016. ápr. 22. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a féltékenykedős dolog nagyobb gond, mint a csoki.

a csokira én nem reagálnék semmit sem, a fiúknak nem mindig jut eszükbe, a lányok meg az ilyen apróságokra is gondolnak.

a féltékenykedést viszont rövidre kéne zárni és amikor elujságolja, hogy mennyi lánynak bejön, akkor normális hangon megkérdezném tőle, hogy ezt mégis miért mondja el, mit szeretne elérni vele?

2016. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom szepen, majd megkerdezem. :)

Általában inkabb nem is veszem figyelembe az ilyen kijelenteseit, mert legbelul en is feltekeny vagyok, nem is kicsit, csak nem adok neki hangot, mert a kapcsolatunk elejen volt ebből konfliktus, hogy "ha feltekeny vagyok akkor nem is bizok benne"...

2016. ápr. 22. 21:50
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha erdekel valakit, mar szakítottunk, en mondtam ki a döntést, azzal telt be a pohár hogy volt baratnojevel talalkozgatott, es beszelgetett, es ilyenkor engem leszart, megnézte amit irtam de nem válaszolt. Ez egy hete volt, es azota beszeltem a legjobb haverjaval is, es elvileg osszejott ujra a csajjal. Es a csaj eltiltja a barátaitól, meg minden. Volt baratom szerint meg en csinaltam belole pincsikutyat... Mindegy

Orulok hogy igy alakult, mert szerintem ez mar taplosag volt a reszerol, kar hogy nem hamarabb vettem észre hogy milyen ember.

2016. máj. 4. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát tudom, hogy 1 év telt el azóta de örülök, hogy nem vagy olyannal aki nem érdemel meg ;)
2018. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!