Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy reagálnátok ha a barátnőtök egyszer csak levágatná a haját?

Figyelt kérdés

Mert az a nagy helyzet hogy én már régóta leszeretném vágatni a hajamat,jelenleg derékig érő és rengeteg macera van vele..nos ,nagyon leszeretném vágatni vállig érőre ,mert az sokkal praktikusabb és nincs vele macera.Csak a barátom egyenes megtiltotta hogy levágassam,csak hát ő nem értheti mennyi hátránya is van a hosszú hajnak :c

Srácok,ti hogyan reagálnátok ha a barátnőtök a tudtotokon kívül egyszer csak levágatná a haját?Nagyon megharagudnátok rá? :c



2016. júl. 17. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Kidobnám a csajt, az holtbiztos. Az én beleegyezésem nélkül nincs joga levágatni a haját. Pont.
2016. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Tudom ,hogy fiúknak szól a kérdés de:Ne legyél már hülye!Mi az , hogy meg tiltja??!Képen is vágnám az fix.A te tested azt csinálsz vele amit akarsz.
2016. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd le amig vállug ér és jól áll addig pké
2016. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 October15 ***** válasza:
71%
Hmm le se tojnám?:D Oké volt egy asszonypajtás aki random befestette a haját vörösről őőő asszem feketére. Azt nem szívleltem lévén a vörös az abszolút favorit de megharagudni azért bőven nem fogok ilyenért. :D 1-2 hét oszt megszoktam e-von. Marhára úgy hordod a hajad ahogy neked tetszik.
2016. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

"A te tested azt csinálsz vele amit akarsz."


Ez a hozzáállás irtott ki az 50-es évek óta 7 millió magyart.

2016. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Én nem díjaznám mert a lányok legfőbb jellemzői az hogy legyen hosszú hajú max félhosszú de annal nem több én folyamatosan azért megjegyezném hogy milyen férfias vagy elkezdeném becézni jó csak poénból de ezzel tiltakoznák mert egy lánynak ne legyen hosszú haja ez olyan mint a smink a férfiakon ne legyen a lányoknak meg kis hajuk ne legyen ! :)
2016. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Meglepődnék... Főleg mert szingli vagyok.


23/F

2016. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Előző vagyok elírtam bocsánat ne legyen kishajuk!
2016. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 zóna_pocok ***** válasza:
58%
Hat ez olyan, mintha kiralynokent a koronadat dobnad el :) Nagyon szomoru lennek, megtiltani nem tudnam hogy megtegye, de tenyleg rettentoen sajnalnam. Ha le akarod vagatni akkor ne vallig, hanem peldaul csak hatad kozepeig vagasd le, vagy annal mondjuk 5 centivel feljebb. De halgass a baratodra, o tudja mi a szep :D
2016. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Az én barátom sem örült mikor levágattam, de szükség volt rá és egy kicsit sem éreztem magam rosszul, csak mert neki nem tetszett. Ha emiatt nem kíván, vagy megharagszik, semmi dolgod vele. És nehogy azt hidd, hogy a rövid hajjal könnyebb:D Ezen a véleményen voltam én is, de igazából több bajom van így, mint mikor hosszú volt.
2016. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!