Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha egy lány sátánista az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lány sátánista az vissza taszító vagy inkább semleges?

Figyelt kérdés
Na jóó, nem konkrétan sátánista hanem mondjuk (aki hisz az ilyesmiben annak szól) ha választani kéne Isten és az Ördög között akkor az utóbbit választaná. Többet fantáziál, az ördögről.. nem ez a jó szó.. inkb többet töpreng az ördögön mint Istenen, kíváncsibb rá.. Na értitek.. Szóval ez nektek semleges, vagy vissza taszító ?

#fiú #lány #Isten #ördög #sátánista sátán
2016. júl. 18. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem az :), már írtam ki korábban kérdést, hogy szüzeket keresek, akiket feláldozok, szóval nálam előny, mivel önként jelentkezel talán :)

17F

2016. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:DD meghalni nem nagyon szándékozom, hacsak nem maga az ördög kéri :* xD talán te ő vagy ? xD
2016. júl. 18. 18:21
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon rosszal teszi, én nem járok templomba de ha nagy bajban lenne az életem biztosan nem az ördögöt kérném hogy segítsen mert az sokba lenne, hanem a Jóistent. Ha vkinek nincs hite ill van de rossz irányba fordult azt nem nevezném se jó se hasznos dolognak. A nyakamat merném rátenni ha az életéért könyörögne akkor az egy igaz istent kérné hogy: segíts istenem! És nem lucikát.. Én nem örülnék neki, nagyon nem, főleg ha emlegetné előttem.
2016. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
fúú xD nem gy értem h egész álló nap csak rolla beszél... hanem h szimpatikusabb neki, mindig megérti ha valaki gonosz és keresi az okát. És egy kicsit többre tartja a sátán törvényeit mint istenét.. de nem kötelezne h azok szerint élj v ilyesmi :P
2016. júl. 18. 18:26
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Most azt írnám hogy vissza taszító de végen mèg valami démoni átkot szórnál rám és este elrabolna egy mumus szóval inkább semleges :D
2016. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
;)
2016. júl. 18. 18:47
 7/24 A kérdező kommentje:
xDD na ok most fogtam fel.. dehogy xD mumusok nincsenek, démon van, meg szellem, de mumus nincs :D :*
2016. júl. 18. 18:52
 8/24 zóna_pocok ***** válasza:
Ha a kinezeted amugy nem az az elvont satanista, fekete cuccok miegymas, akkor nem lenne akkora gond. Egyebkent en meg a Vucliban hiszek, az gaz?
2016. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
na azt magyarázd el h mi xD am nem, külső teljesen átlagos :) Meg sztem mind1 h ki miben hisz..
2016. júl. 18. 18:54
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, visszataszító.
2016. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!