Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiu rendszeresen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu rendszeresen sporttol az előny, hátrány vagy semleges a lányoknál?

Figyelt kérdés
ugye ebbe beleértve a mozgást, az időt, a testet amid lesz tőle, és a sport életet

2016. jan. 15. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra előny, ugyanakkor nem ez nyom legtöbbet a latban, hiszen a személyisége nagyon fontos számomra. Így megfoghat egy nem sportos alkatú srác is. De igen, a jó testű fiúkat megnézzük magunknak.
2016. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sportolok, de azt tudom hogy vannak lányok akik nem szeretik a nagyon kisportolt testet, de sokan igen. Vannak akik a mackósabb testalkatot szeretik. De valószínűleg nagy előny, de fontos hogy ha csinálod ne (csak) a csajok miatt csináld, hanem magad miatt. 17/f
2016. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
közel sem a csajok miatt csinálom ez csak a velejárója és nem feltétlenül kidolgozott testre gondoltam hanem csak az átlagnál izmosabb alkatra nem egy kondi terem szint
2016. jan. 15. 23:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát biztos nem hátrány :)

(Barátom rendszeresen sportol, emiatt kicsit kevesebbet tudunk beszélni, de hát túlélem :D

Támogatom, az Ő élete, ha szereti a sportot, csinálja.

Ó és hát a teste az igencsak szép tőle... :) )

2016. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elony.
2016. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Oszinten? Szerintem nagyon elonyos ha egy sracnak izmos teste van. De ha kevesebbet tud foglalkozni a baratnojevel emiatt akkor mar nem tul jo pont. Meg egyszer kihangsulyozom : SZERINTEM.
2016. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csak egy kis off: ha valaki komolyan sportol, a bizony majd minden napi edzést jelent max 2 pihenőnappal egy héten
2016. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amelyik csaj jól néz ki, az tesz azért h jól nézzen ki.

Ha te szép csajt akarsz, neked is törődnöd kell a külsőddel.


Csak akkor kapsz, ha adsz is.

Különben igazságtalan lenne...

2016. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én is ebben a felfogásban vagyok ezért is nem értem amikor a teltebb apolatlan lányok megtalálnak engem aki meg tesz érte hogy jól nézzen ki és a szintén jól kinéző csajok meg lenéznek...
2016. jan. 16. 23:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem néznek le csak te érzed ezt.

Ha jobban megnézed a dolgot csak segítenek.

Megmutatják h ahhoz h őket megkapd neked is tenned kell.

(a teltebb, ápolatlanok, ahogy mondtad ők nem várják el h bárki tegyen vmit értük mert ők sem tesznek magukért)


Ha úgy érzed h lenéznek az csak azért van mert te nem tudsz felnézni önmagadra.

2016. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!