Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az nektek 'taszító' ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az nektek 'taszító' ha egy 13 éves lánynak iPhone 6S-e van?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, és egyetértek az utolsóval, meg egyébként a többséggel is. Nyilván nem te dolgoztál meg érte, hanem a szüleid vették meg neked. De ha nem "menőzöl" vele, és nem nézel le másokat akiknek nincs ilyen, akkor szerintem nincs vele probléma. Bár véleményem szerint felesleges. Amúgy kíváncsi lennék, hányan vannak tisztában azzal, hogy akik ezeket a telefonokat készítik, milyen körülmények között teszik azt.

Csak ízelítőül:

[link]


Utolsó:

Kicsit hasonlítunk, mert én is nagyon szeretek bicajozni és olyan helyeken kikapcsolódni, ahol egyedül lehetek a természetben. :)

18/L

2016. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*évest
2016. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A 7-esnek szántam. :) (11-es)
2016. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Huh, hát köszönöm a válaszokat :D és nem, nem azért van, hogy felvágjak vele, csak egyszerűen mindig ez a telefon tetszett, mert jól működik, nem fagy le, stb. Ezért összegyűjtöttem rá a pénzt és megvettem.. Csak mostanában ha valakinek ilyen telefonja van, egyenértékű azzal, hogy egy hülye p.csa..:D ezt az ápolós dolgot meg nem nagyon értem, de mindegy is.:D
2016. júl. 20. 17:42
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a taszito ha ilyen telefonja van, hanem az, hogyha elhiszi h ettol meno. Lehetsz szereny, es egyben ha tisztaban vagy azzal h ettol te semennyire nen vagy tobb ember, nem fog a dolog senkit se zavarni.
2016. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Hogy lehet valaki taszító emiatt? Ekkora baromságot! Olyan mintha én azért lennék taszító, mert sötét színű farmernadrágot hordok \-_-/

Ha valaki taszító akkor ha otthon felejti a telefonját nem lesz kevésbé taszító.

Sőt, mondjak neked valamit? Azok akiknek van iphonejuk és taszítóak, ők sem a telefon miatt azok. Telefon nélkül is, idegesítő, irritáló, taszító emberek lennének.

2016. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ha valakinek a kezében meglátok egy iphone-t, akkor azt inkább elkerülöm. Általában ezek az emberek beképzeltek, felszínesek, elkényeztetettek. (Az estek 90%-ban a megfelelési kényszer a mozgató rugója annak, hogy valaki ájfont vesz.)

De ha oda jössz hozzám és értelmesen eltudunk beszélgetni, vagy a viselkedésedből látom hogy egy normális ember vagy, akkor ez az előítélet egyhamar semmissé lesz. Szóval nem baj ha iphonod van, csak ne legyél beképzelt.

2016. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!