Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen becenevet adjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen becenevet adjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom aki nagyon tetszik és én is neki de nem jöhetünk össze mert messze lakunk egymástól és csak 1x találkoztunk.Most egy aranyos de "szerelmes" (így írta) becenevet akar nekem kitalálni és én is akarok neki egyet de nem jut eszembe egy sem...nem olyanokra gondolok hogy kincsem szivem cicafiú maci stb. hanem valami normálisabb....

2016. júl. 22. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha engem cicafiúnak nevezne bárki is... Amúgy szerintem nem kell erőltetni, majd jön magától ha úgy van.
2016. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cuncika cuncimókuska?XD am mi a neve?
2016. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én Nyunyónak vagy Nyunyesznak hívom a barátomat :D egyáltalán nem illik rá, de ez áll a számra vele kapcsolatban ^^
2016. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem exem mindig óriáskának hívott a 152 centimmel :D
2016. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú barátom aki nagyon tetszik és én is neki de nem jöhetünk össze mert messze lakunk egymástól"


Hát ha tényleg annyira akarnátok egymást, ezt leküzdenétek.


Amúgy meg teljesen tökmindegy hogy hívod, semmi jelentősége nincs.

2016. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) És Robinak hívják
2016. júl. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!