Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen becenevet adjak a...

Milyen becenevet adjak a legjobb barátnőmmek?

Figyelt kérdés

Valami aranyos kène..

A neve Szonja.A Szoncsi,sony,nem jött be neki...😞


2016. júl. 11. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória :)

Amúgy nem muszáj becézni.. Lehet Szonja, és kész. Vagy ha nagyon becézni akarod, nem muszáj a névből. Én mondjuk ( oké, nem barátnőm ) sokszor hívom a páromat Gingernek, Vöröskének, Vörinek, Répafejnek, mert vörös haja van :) Szóval tulajdonságból is lehet becenév!

2016. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos én a páromat Nyunyónak vagy Nyunyesznak hívon. Tök értelmetlen de egyszer kicsúszott a számon és rajta maradt.

Ő például manóz engem hogy csak 166 centi vagyok ő meg 40el magasabb :D


De pl legjobb barátnőmet nem becézem. nem csak azért mert Lea a neve és a nevéből nem tudok jót kitalálnináltalába tökfejnek vagy rókának vagy rezesnek hívom a festett vörös haja miatt :D

gondolkozz mi az a tulajdonság amiről egyből ő jut eszedbe és abból kreálj valami jót. vagy hívd Szójának :D

2016. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!