Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap megismertem egy srácot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megismertem egy srácot, kavartunk, és azt hiszi már járunk is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk, kavartunk, más nem volt, es amikor elmentünk sétálni az egyik barátjának útközben ugy mutatott be mint a barátnője. En csak néztem és tudom elrontottam hogy ott nem szoltam mar rögtön. Amikor meg mentem haza az osszes barátunk előtt megcsókolt es azt mondta szia szivem. Most mit csinaljak? Nem mondom hogy nem jarnek vele, de ez igy nem normalis meg tobb idő kell hozza.
2016. júl. 22. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
SZÁNALMAS VAGY! Döntsd már el ,hogy mit akarsz.
2016. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondjad meg a váleményedet neki.
2016. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A "kavartunk", az mit jelent nálad pontosan? Ha lefeküdtél vele, vagy csókolóztatok, akkor igen, joggal feltételezi, hogy már jártok is. Ha te ezt nem így gondolod, azt nem ártott volna előre közölni. Legalább most önts tiszta vizet a pohárba, és mondd meg neki, hogy nálad az ilyesmi nem jelent semmit, mert random módon szoktál pasasokat összeszedni erre a célra.
2016. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el ,hogy mit akarsz. Beszéld meg vele ,hogy tetszik de ezt szerinted túlságosan elhamarkodta stb... De ne húzd sokáig ha valóban tetszik, mert a végén még lecsapják a kezedről, na akkor lesz ám nagy a baj:"D
2016. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
Oh nyilván az ő hibája... XD Legközelebb tessék gondolkodni mielőtt benedvesedsz.. pffffffff.
2016. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te értelmi fogyatékos vagy ,vagy csak játszod magad?

2016. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!