Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegnap megismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tegnap megismertem egy lányt, akiröl azthittem, hogy 14-15 éves (mint én) és ezért eékezdtem vele beszélgetni, ilyenek és egy kicsit késöbb rájöttem, hogy szeretem. De ma kiderült, hogy 19 éves

Figyelt kérdés
Elsősorban a lányok véleményét kérném, hogy mit gondolnak erről a helyzetről.
2016. jún. 30. 07:16
 1/9 A kérdező kommentje:

És nagyon szépen kérlek titeket csak normális válaszokat írjarok, mert jövőhéten elmegy haza és valószínüleg soha többé nem látom.


Egyébként egyántalán nem látszik rajta, hogy 19 éves.

2016. jún. 30. 07:26
 2/9 A kérdező kommentje:
És én még nem szerettem senkit igazán, de valahogy azt érzem, hogy őt szeretem, mert óriási hatással van az életemre ( ebben a 3 nappban is). Elkezdtem miatta tanulni az ő anyanyelvét ami számomra elég nehéz( Ó, amúgy nem megyar :) ) Eddig angolul beszélgettünk, ezért nem kevés angolt is tanultam az elmúlt 3 napban
2016. jún. 30. 07:31
 3/9 A kérdező kommentje:
sry az előbb azt akartam írni, hogy nem MAGYAR
2016. jún. 30. 07:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nem bántásból de idős hozzád. Ès hova megy vissza? Ha nem egy országban lesztek vagy az ország másik végén akkor felesleges lenne elkezdeni. Meg nem azért tényleg hogy bántsalak, de én 19 évesen nem egy 14-15 éves ugymond hozzám képest gyerekhez fiúkához hanem egy 19 fölött keresgélnék. Keress egy veled egyidős vagy fiatalabb lányt aki még a közelben is lakik.
2016. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt rájöttél hogy szereted GJ GG WP
2016. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem a kor számít!Anya és a barátja közt is 10év van úgy hogy anyum az idősebb...De mondjuk nemhinném van jövője ennek a kapcsolatnak:/De sok sikert hátha rádmosolyog a szerencse!:)
2016. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kesz egy kapcsolatra. Ugyanakkor ha viszonozza az erzelmeidet, a kor nem akadaly. Ha meg soha tobbe nem latod, akkor meg mi a fenerol beszelunk?!
2016. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es ha esetleg később próbálkoznek ezzel? Úgy ertem nekem pl azért fura ez mert ez a 19-15 éves összeállítás fura de ha mondjuk en lennék 20 o meg 24 ? Addig tartanám vele a kapcsolatot, jobban osszebaratkoznek vele?
2016. aug. 26. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
ha vártok addig egymásra, miért ne.
2016. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!