Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már soha az életben nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már soha az életben nem tudok megszabadulni a bűntudattól?

Figyelt kérdés

(Lehet hosszú lesz de próbálom minél tömörebben.)

A lényeg érettségi bankettemen a legjobb barátom csúnyán fogalmazva lesmárolt, miközben már több mint 1 éve párkapcsolatban éltem.Ahogy az eset megtörtént egyből bevallottam barátomnak.De azóta is szörnyen mardos a a bűntudat.Lehetne azzal mentegetőznöm hogy leitattak,provokáltak és sok más aznapi esemény de felesleges hiszen az én bűnöm is.Amennyire lehetett próbáltam 'helyrehozni' de még mindig szörnyen érzem magam. Barátom megbocsátott viszont én nem tudtam magamnak.Mit tegyek?



2016. júl. 22. 12:44
 1/3 October15 ***** válasza:
100%
Ha totál random lekapott valaki azért te miért is felelsz?:D Persze ha viszonoztad akkor nyilván sáros vagy. Ugyanakkor ha a barátod nem küldött el melegebb éghajlatra akkor nincs igazán oka a bűntudatodnak.. de az elmúlásához meg nyilván idő kell, nem hiszem, hogy bármit tudnál vele kezdeni itt és most..
2016. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha random lekapott valaki, az nem a te hibád. Ha viszonoztad a dolgot, az már igen. Nekem van egy jó barátnőm, akit folyamatosan "lekapnak" bulikban, de ő viszonozza is a dolgot, igaz ilyenkor mindig részeg - na neki lehetne bűntudata, ha lenne barátja. Neked azért mert ez egyszer megtörtént, nem kéne hogy legyen, ez megbocsátható dolog, és a barátod meg is bocsátotta. Ennyi :) ne törődj vele. 19f
2016. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy szabadulsz meg a bűntudttól ha el felejted vagy el fogadod a történeteket.
2016. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!