Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire szamitsunk egy 15 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szamitsunk egy 15 eves es afeletti fiukkal teli taborban?

Figyelt kérdés

Baratnommel aki 13 eves (en 14 es fel) meg befertunk a taborba,bar 15 eves kortol lehet menni elvileg. Szoval kb 6 napot leszunk ott es satorban alszunk a szabadban. Mik a tapasztalataitok ilyen taborozasrol? Szerintetek mennyire "durvulhat" el a helyzet? Marmint szamitsunk arra hogy komolyabban rank mozdulnak? Ha van ilyen tortenetetek,elmenyetek legyszi irjatok meg:)

Elore is koszonom:)


2016. júl. 23. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi durva. 15 évesen még csak jár a Fiúk szája. Alapból engedély nélkül megölelni nem mernek :) az viszont lehet hogy akad majd 1-2 udvarló
2016. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy komolyabban rátok mozdulnak, viszont tömérdek pia várható, ha tökösek a srácok.
2016. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teázáson kívül ne sokra szamíts ت

Meg már rosszra gondolsz ilyen fiatalon

2016. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sokat táboroztam amikor ennyi idős voltam. Szinte egész nap szabad foglalkozások voltak, éjjel sem kellett aludni, ha nem akartál, mégsem történt semmi.

Én inkább azt tapasztaltam hogy nagyon jó barátságok kötődtek és szerelmek alakultak ki.

2016. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
14 evesen mar megdugtam az elso csajomat, nem mindneki egy balfa sz ám (15/F)
2016. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem bal*aszság kérdése ez barátom hanem erkölcsi.
2016. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)ezek szerint elégge egyén függő a dolog. Ha van még valakinek ilyen története vagy ilyesmi még várom a válaszokat:)
2016. júl. 23. 13:51
 8/9 October15 ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy nyilván lesz veletek felnőtt is.. sanszos, hogy legnagyobb sajnálatotokra de nem csap át orgiába..:D Bocsi, hogy lelomboztalak.
2016. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 October15 ***** válasza:
5.: Nagyon menő vagy.. megdugtál egy 13 évest?:D GGWP... qrva nehéz dolgod lehetett. XD
2016. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!