Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy táborban megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy táborban megismertem egy számomra szimpatikus fiút?

Figyelt kérdés
Hát igen... Amikor hazaindultam megcsókolt, ami valószínűleg azt jelenti, hogy én is kellőképp bejövök neki. Mindezzel csak az a gáz, hogy 175km-re lakunk egymástól. Jobb lenne elfelejtenem őt???

2015. aug. 3. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy igen.Nem valószínű ,hogy valaha is lesz folytatás.

"Ez majdnem szerelem volt, és majdnem igazi vágy,

Egy percig fölénk hajolt, már ment is tovább.

Majdnem sikerült már, egy lépés volt csak az ég,

Az álmok ködfátyolát te tépted szét. "

2015. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hány évesek vagytok? Nekem sose jött be a távkapcsolat, de kivételek mindig vannak. A helyedben max fészen tartanám a kapcsolatot. De azért sok sikert! :)
2015. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért egy esélyt adhatnátok ennek :D
2015. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok hetente/kéthetente egyszer találkozni felejtős. :/ Persze attól még tarthatod vele a kapcsolatot c:

Ez olyan... "kellesz, de nem tudlak megszerezni a távolság miatt" csók volt.

2015. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt annak idején ilyen táboros kapcsolatom, de nem lettek tartósak.Ha tudtok legalább heti szinten találkozni, csak akkor érdemes "belefogni". Legalábbis az elején.Én is hiába levelezgettem, találkozni nem tudtunk csak havonta vagy ritkábban, tizenévesen ez kevés, mikor az ember eljárna bulizni, stb.de vele nem tudsz mert nincs ott, ha másokkal mész, előbb utóbb összejössz mással, meg ő is.Egyszóval tizenévesen nem igazán működik egy távkapcsolat.Idősebb korban már sokkal inkább tud működni, de ez is személyiségfüggő.
2015. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!