Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhetek a nővérem unokate...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek a nővérem unokatesójával?

Figyelt kérdés
Az apám és az anyám 19 éve házasodtak össze és én 17 éve születtem meg. Viszont az apámnak volt egy másik nő is az életében akitől szintén született egy lány 23 éve. Végül mikor megfogantam akkor az apám otthagyta az anyámat mert rájött hogy a nővérem anyát szereti. (nem volt tőle a legszebb) Nem is ez a lényeg. Nem is tudta az anyám elmondani neki mert a nővérem anyával össze is házasodtak és ahogy mentek a nászutukra sajnos balesetet szenvedtek, és mindketten meghaltak. :( Mindezt anyukám mesélte. Most 17 év elteltével én felnőttem. Anyukámmal mentünk a boltba és sajnos balesetet szenvedtünk mert sötét volt és előztünk egy autót,de szembe jött egy motor ami nem volt kivilágítva és árokba hajtottunk. Az anyukám sajnos meghalt. Az anyámnak az volt a kívánsága hogy az apám egykori barátjai családjában éljek legalább addig amíg 18 leszek. Közben a nővérem befogadott engem és így mostmár a nővéremmel egy fedél alatt élünk. Viszont közben beleszerettem a nővérem unokatesójába. Ő is egyidős velem és úgy érzem, hogy én is bejövök neki. És hát szeretnék vele összejönni.

2016. júl. 27. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vérségi kapcsolat köztetek, miért ne?
2016. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
felőlem összejöhettek
2016. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Jó kis zavaros sztori, unatkozol?
2016. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Kamuuuu.........
2016. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu ez igaz történet. Tudom én is hogy kicsit zavaros, de nem tehetek róla.
2016. júl. 27. 16:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen össze jöhettek.
2016. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.
2016. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Persze,összejöhettek. Tedd oda magad!;-)
2016. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Szép kis történet.... Szerintem is kamu, de hagyjuk...

Ami a lényeg: Nővérednek apai, vagy anyai ágon unokatesó? Ha anyai, akkor összejöhettek, mivel nincs vérségi kapcsolat. Da ha apai, akkor van. Akkor neked is unokatesód!

2016. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%

Igazából még ha a te unokatesód lenne, akkor is lehet köztetek bármi, akár házasság is, törvényesen.


A sztori nekem is sántít. Ok, szerencsétlen véletlen, hogy mindkét szülőd közúti balesetben hunyt el. De, hogy egy szülő elvesztése után közvetlenül az a legnagyobb gondod, hogy megdughat e az unokatesód...

2016. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!