Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehet, hogy évek múlva...

Olyan lehet, hogy évek múlva összejöhetek azzal aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Évek óta tetszik, egy utcában lakunk. Helyes, aranyos stb... Most 25 éves a barátnőjével 5 éve tuti együtt vannak, de ebből fél évig külön voltak. Kb másfél éve laknak együtt. Én őt nagyon szeretném de szerintem ők együtt fognak maradni majd, talán házasság is lesz közöttük. De az jutott eszembe hogy egyszer évek múlva hátha egymásba gabajodunk....Ilyen előfordulhat?
2012. márc. 5. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de az nem azt jelenti, hogy meg is fog történni. Csodák mindig vannak, de épp azért csoda, mert nagyon ritka...
2012. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert pl a nővérem elkezdte a gimit ugye 14 évesen. Volt ott egy osztálytársa, alig beszéltek. Elballagtak, lett neki csomó kapcsolata, a pasinak is, és aztán 30 évesen összefutottak, összejöttek, házasság, és 2 gyerek lett belőle. Szóval olyan jó lenne ilyen romantikus történetet átélni..
2012. márc. 5. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 11 éves korom óta tetszett egy srác. Azóta felnőttem, volt két másfél éves és egy három éves kapcsolatom, aminek most lett vége. És most hétvégén 15 év elteltével összejöttünk :) Szóval igen, lehetséges, fura dolgokat tud hozni az élet.
2012. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A Te érdekedben azt mondom, hogy NEM. Lehetetlennek épp nem lehetetlen, de élned kell a magad életét, mert amíg őt őrizgeted a szívedben, addig nem fér be más, akivel legalább nem csak álmaidban lennél boldog. Később nagyon bánni fogod, ha még x időt arra pazarolsz, hogy várj rá. Arról nem is beszélve, hogy mi van akkor, ha szétmennek a lánnyal? Ettől még nem feltétlenül akar majd tőled bármit. Legalábbis nem írtál arról, hogy egyáltalán köszönőviszonyban lennétek.
2012. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!