Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel sokat beszéltünk de én csak barátként tudok rá tekinteni viszont ő többet akart... Na ez mind1 mert megbeszéltem vele és beszéltünk is már azóta de viszont lehet tetszik a haverja. Vele sokat beszélgettek rólam állítólag. Amúgy mindig tök kedves velem meg már mintha nézett is volna vagy ilyesmi de neki meg van egy csaj akivel most nem talalkozott egy ideje de meg siman talalkozhatnak mert nyaralni voltak meg ilyesmi. Szoval lehet vele osszejonne, de errol nem tudok sokat. Mi kulon meg nem cseteltunk vagy ilyesmi. Nem tudom mit csinaljak.. Valahogy adjam tudtara vagy inkabb hagyjam a korulmenyeket tekintve? Meg nrm is talalkozunk olyan sokszor hogy valahogy tudjam valtoztatni a velemenyet

2016. júl. 27. 20:50
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Ha szerinted a "srác" jól viselné, akkor szerintem megpróbálhatod a haverjával, ha jó a barátságuk, akkor nem lesz belőle baj
2016. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szentem add a tudtára h tetszik neked mert nem veszíthetsz semmit.
2016. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!