Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akart járni egy fiú velem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akart járni egy fiú velem de viszont én nem de az idők során beleszerettem a múlt héten rá akartam kérdezni hogy lehetne e valami mert ő is akarta és én is de nem tettem, sajnos kiderült hogy más lánnyal beszélget, mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltudnád mondani, hogy mióta nem próbálkozik nálad?
2016. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyszerűen csak mondd el neki :D

Attol még, hogy mással beszélget még nem jelenti azt, hogy nem tetszel neki :P

2016. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 napja nem probálkozik, nem is beszéltünk annyit rákérdeztem és igy derűltek ki a dolgok.
2016. jan. 13. 20:53
 4/5 anonim válasza:
Jajhát 4nap az még bőven jó :)... Szerintem tuti, hogy bejössz neki. Majd szurkolok nektek :D
2016. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát most őt lekésted.

Egy ideig ő várt rád, aztán neked nem kellett neked a srác.

Keresett magának más társaságot.

Most már neked kell várni rá, míg esetleg újra szabad lesz.


Én speciel olyan voltam sráckoromban, hogy ha egyszer kikosaraztak, utána már többé nem próbálkoztam. Annyi jó csaj futkos a világban, nem akarok minden nap nemeket kapni, megyek máshoz, futok más után...

2016. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!