Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? 18/L

Figyelt kérdés

Először is kinevetem magam, hogy egyáltalán ide írom ezt..(hahóóóóóó ki vagy te és miért csinálsz magadból még-nagyobb bolondot?!?!?!?!) Na szóval pár hónappal ezelőtt megismertem egy srácot a sulis kiránduláson, nem is tudtam, hogy egy suliba járunk. Már a legelején azt gondoltam, hogy helyes.. Aztán 1.nap este kimentünk egy bárba, ott megtaláltuk a közös hangot, konkrétan magamra se ismertem annyira jól éreztem magam vele. Amikor visszamentünk a szállásra akkor még begyűltünk egy szobába ott egy picit furán viselkedett, de észre is vette, hogy nekem ez nem szimpi, és bocsánatot kért, majd kihívott, ott pedig ismét bocsánatot kért majd megölelt megpuszilta a nyakam és megcsókolt. A vicces az, hogy nem tudom felejteni azt a csókot és azokat sem amik ezután voltak. Másnap nem történt semmi.. Köszöntünk egymásnak és ennyi. Ez nagyon rosszul esett, elkönyveltem egy bunkónak aki csak kihasznált. Suliban persze már minden szünetben láttam mert miért is ne...Imádtam amikor köszönt huncut mosollyal és azzal a mély hangjával.. Folyamatosan azon vagyok, hogy elfelejtsem ezt az egészet mert konkrétan ez semmi de SEMMI nem volt..de mégse megy. Már több párkapcsolatom is volt tartós és kevésbé tartós is, és ilyen még soha nem történt velem, hogy valaki ennyire megfogjon. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy bolond vagyok mert gondolok rá hisz egyértelmű, hogy nem érdeklem, ha nem keres. (és én tuti, hogy nem fogom!!) A barátaim folyamatosan azzal tömik a fejem, hogy amúgy se lenne hozzám illő mert, hogy túl szép vagyok hozzá stbstb. tipikus vigasztalós duma. De pont az tetszik benne, hogy nem olyan mint a többi környezetemben lévő srác. (de tényleg) Plusz infó, mint kiderült, hogy az egyik barátnőmmel smárolt a sulis bálon ősszel, de utána neki se volt semmi vele, bár ő azt mondta, hogy csak a pia miatt volt. Miután ezt megtudtam még-inkább próbáltam nem észrevenni, elfelejteni DEEE NEM MEEEGY

Itt a szünet és még mindig rá gondolok, nem vagyok normális, egy majomnak tartom magam emiatt. Nagyonnagyon kérem, hogy valaki térítsen észhez.



#nagyszarbanvagyokaztérzem
2016. júl. 27. 21:46
1 2
 1/14 eznemlényeges ***** válasza:
43%

Lehet hogy ő a nagy Ő? Igazából az számít, amit te gondolsz, de szerintem ha tényleg nagyon nem tudod elfelejteni, megérhetne egy próbát, hátha, ismerd meg egy kicsit jobba, s azután majd eldöntöd, hogy kell-e neked vagy nem, de én úgy látom, hogy kell majd :)

Már régen mosolyogtam olyan jól, mint az elején :D

mellesleg a hülyéknek áll a világ

2016. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én majdnem ugyan ezt akartam leírni csak máshogy megfogalmazva :D
2016. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam aki gyűjti a csajokat akikkel smárolt. Lehet csak ugyanezt csinálja ő is. Amúgy meg teljesen normális ez a dolog.
2016. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 eznemlényeges ***** válasza:
100%
És most kezdődjön az esti pörgés
2016. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bailamos hasta las diez...


Én sem vagyok normális:)

Tudod van egy ókori latin mondás szerint: "Az értelem csodákra képes, a hülyeség mindenre".

2016. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs van*
2016. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 eznemlényeges ***** válasza:
De az a vicces az egészben, hogy milyen lehettem amikor berúgtam+betéptem xD arra az estére az a baj, hogy senki sem emlékszik :DD ha esne az eső én esküszöm hogy kifutnék egy szál alsógatyában xD a hülyeséget muszály valahol kieresztenem
2016. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 eznemlényeges ***** válasza:
A hülyeség folyam befejeződött :DDD Ne féljetek alvó testvéreim, átveszem a hülyeségeiteket és egyesítem magamban xDD és ebből fogok élni :DDDD
2016. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szedd már össze magad, meg azt a maradék büszkeségedet. Köszi. Először is ha nem szólt miután MEGNYALT, nem értem, hogy mi nem tiszta neked... Tényleg nem. Az ismerőseim és a családom szerint különlegesen okos vagyok, de ez még nekem is borzasztóan magas. Egy lánynak van egy alap büszkeségi-szint, amelyet muszáj, ismétlem MUSZÁJ megtartani. Ha mosolyogva köszön neked, akkor te mit csinálsz?! Elpirusz, és visszaköszönsz neki, megadva azt az örömöt annak a gyökérnek, hogy még egy csaj aki teljesen oda van érte, és bedőlt neki? HÁT NEM!!! Gondolj bele. Első felvonás: Az történik, amit az előbb leírtam neked. Több, mint valószínű, hogy minden megint ismétlem, MINDEN csaj megcsinál. Miért figyelne fel rád? Mert szép vagy? Biztosan a többi lány is szép. Semmi nincs így benned, ami a többiben nincs meg, ergo, nincs mivel mégjobban felkeltsd a figyelmét, mert csak az átlagos szinten mozogsz, a többi csajjal, akik utána nyáladzanak.

Második felvonás: Ő köszön neked a huncut mosollyal az arcán, és te nem köszönsz vissza, hanem elfordusz, és mint aki semmit sem vett észre, elindulsz a másik irányba. És láss csodát: Talán átgondolja, hogy miért csináltad ezt vele. 1. addíg is te vagy a fejében.

2.Semmit nem reagál. Az utóbbiból megtudhatod, hogy a tag olyan értelmetlen, mint egy szikla. Nulla. Zéró. És máris jobb kedved lesz.

Szívesen.

Üdv: Kincső

2016. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 eznemlényeges ***** válasza:
20%
A büszkeségeddel felvonsz egy korlátot magad köré, ez megvéd sok mindentől, viszont sok dologtól el is zár
2016. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!