Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem akarom elhivni sehova, mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki tetszik Facebookon beszéltünk mar néhányszor mindig volt téma, úgyhogy jól elbeszélgettünk. A lány viszont elég szép es népszerűbb is mint én, sok fiú is legyeskedik körülötte es úgy érzem szeretnem is meg barátnőt is szeretnek végre de legbelül mikor arra kerülne a sor, hogy elhivjam randira akkor elmegy tőle a kedvem, úgy érzem nem is biztosan sikerülne meg nem nekem

valo az egész, nincs hozza kedvem es inkább hanyagolom. Nem értem magamat.



2016. júl. 28. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Önbizalom haver, önbizalom...
2016. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal voltak/vannak gondjaim tényleg. Ez is arra vezethető?
2016. júl. 28. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha nem sikerül? Nem dől össze a világ. Ha nem sikerül akkor majd jön más. És önbizalom haver...

#1

2016. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tetszik egy lány de nem akarom elhivni sehova, mit csináljak? (Lent)

"

Hívd el vhova.

2016. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na majd én segítek neked egy érett nővel fogsz most beszélni -haver- :) Fejtsd ki kicsit a problémát. Amúgy a hozzászólóknak igaza van, szerintem te félsz vele kettesben lenni. Nem tudom ha barátokkal közösen mennétek valahova akkor is lenne benned félelem? Egyébként jól sejtem, hogy akkor te belőled ezt a lányt leszámítva még nem váltottak ki komoly érzelmeket? :) valamiért emlékeztetsz az első barátomra még anno :) Mondom szívesen segítek csak írj :)
2016. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm a tanácsadást :)

Nem váltott meg ki komoly érzelmeket, csak tetszik meg néhányszor beszéltünk es szimpatikus. Barátokkal elmegyek szívesen persze bárhova de egy lány más, gondolom nem kell magyarazzam, hogy miért egyszerűen nem éreznem vele magam olyan nyitottnak mivel annyira nem ismerem es nem tudom egyáltalán, hogy viszonyulna az egészhez, hogy én akarok tőle valamit.

2016. júl. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!