Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon nem volt egynél többször személyes találkozásom de megtaláltam a facebookját hogy tudnám elhívni legalább egy találkozásra ahol megismerhetném?

Figyelt kérdés
(egy városban élünk) Hülyeségeket kérném ha lehet, hogy mellőzük.
2016. júl. 11. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ráírsz facebookon.
2016. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy hogy? Nyilván ha ráírsz. Bejelölöd abból már feltételezheti, hogy akarsz valamit majd ráírsz, hogy: Szia, mizu emlékszel rám? Hogy telik a nyár? Nincs kedved találkozni egyszer?... Másképp nehezen fogtok találkozni.
2016. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig értem meg el is juttot az eszembe xd, hogy ráírjam azért annyira nem vok hülye. De ez hogy néz ki pl:

-Szia

-Szia

-Van-e kedved találkozni?

Úgy, hogy neki még én ,,vadidegen" vagyok.

2016. júl. 11. 15:54
 4/6 A kérdező kommentje:
,,el is jutott" xd
2016. júl. 11. 15:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Na de komolyra fordítva a szót
2016. júl. 11. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a #2 írt az pont jó..nem értem mit nem értesz..Megkérdezed előtte hogy emlékszik e még rád meg nem rögtön így hogy: szia, talizunk? Hanem alőtte akár napokig is beszélgethettek random dolgokról.
2016. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!