Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen testalkatú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen testalkatú fiúval jönnétek össze szívesen?

Figyelt kérdés
Inkább a vékony-átlagos alkatot szeretitek, vagy a kigyúrt a nyerő?

2016. júl. 29. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a sportos testalkat jön be...de nem kell kigyúrt legyen..sőőt!

Átlagos, heti 3-4x edzen és kész:)

2016. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erős,masszív,izmos,de nem kigyúrt. Széles vállak,izmos kezek,izmos lábak. Pl. nekem legjobban:185-88 cm,ehhez 70 kg-100kg között bárhol.
2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vékony, sportos testalkatú. 175-180 cm és kb. 60-65 kg.
2016. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a vekonyabb,de sportos tetszik. En is ilyen vagyok,nem tudom magam elkepzelni egy kigyurt fiu mellett.
2016. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nem lány vagyok, inkább tapasztalatot írnék.

Én 187 cm vagyok és 75 kg, nem vagyok kigyúrt, de van rajtam izom, széles váll, izmos comb és vádli (triatlonból fakadóan), többnyire szeretnek a lányok :)


19/f

2016. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Izmos 💪😃😍
2016. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban talán az tetszik, ha egy fiú olyan "mackós". Nagyobb darab, de azért erős és olyan masszív vagy nem tudom, hogyan fogalmazzak :) Szóval nem az, akinek nagy pocakja, sörhasa van vagy úgymond "szétfolyik", hanem úgy egyben van, csak picit husi. Valamint igazából az is tetszik, ha valaki olyan vékonyabb, átlagos testalkatú. Egyedül az nem jön be annyira, mikor valaki nagyon sovány illetve ha valaki nagyon ki van gyúrva és tiszta izom.
2016. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos tetszik.
2016. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!