Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mackós testalkatú férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós testalkatú férfiak! Nektek milyen testalkatú nők tetszenek? Kikkel ismerkedtek szívesen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék itt ismerkedni, csak kíváncsi vagyok kinek melyik testalkat a zsánere. Azok válaszát is várom, akik már párkapcsolatban vannak, mennyire befolyásolta ez a párválasztásban.

2016. júl. 10. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragaszkodom testalkathoz, volt már szerencsém mindenféle nőhöz. Nem ez számít, egyáltalán! A személyiségével tud valaki megfogni hosszabban, ránézésre meg az arcával/stílusával. Ez nem alkatfüggő!


25/F

2016. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok: Egyébként a vékony és a telt nőkben is találok szexuálisan vonzót, ha erre voltál kíváncsi. Utóbbival sokkal elfogadóbb vagyok, de ez nem az alkatom miatt van, hanem mert nem a szépségideál határozza meg az értékrendem. A vékony hölgyeknél meg... nem is tudom... amolyan "megvédeném" érzés, de picit jobban feléleszti bennem a dominanciát is.

De ez csak én vagyok, nem a "mackós pasik" általában. :P

2016. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lényegtelen. A nők többsége a gizdákra bukik. Hát ez van. A természet az természet.
2016. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3# Akkor én vagyok a kivétel :)
2016. júl. 10. 22:53
 5/21 anonim ***** válasza:
#4: Ez érdekes! Eddig még maximum csak elfogadták a nők az alkatom, de soha senki nem szerette. Alighanem nem is fogja...
2016. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

#4


Szerintem nem egyre gondolunk. Szerintem te a nagyon izmos srácokra gondolsz akiknek van egy kics "hasa" is, de simán dobálják a 3 tonnás köveket, mint Fekete Laca anno.

2016. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6#: Szerintem sem. Nem akarok én senkit sem bántani a testalkata végett, de Isten ments az olyan férfiaktól :D
2016. júl. 10. 23:00
 8/21 anonim ***** válasza:

#7


De biztos nem a magas-kövér-széles figurákra gondolsz.

2016. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Pocakom van (illetve mindenhol kis zsírpárnák) de nem tudom, hogy én már mackósnak számítok-e.


Szégyenszemre bevallom, hogy nekem a vékony, 170 cm körüli lányok tetszenek, kis mellel, szélesebb csípővel. De igazából nincs elvárásom, hiszen mire fel, ha én is ilyen frankón elhíztam rövid idő alatt.

2016. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8# Légyszíves linkelj képet, hogy milyenre gondolsz. Nem vagyok vizuális típus :)
2016. júl. 10. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!