Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Történt veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Történt veletek már olyan, hogy egy táborban megismerkedtetek egy fiúval, lánnyal és szerelmesek lettetek belé?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
nem
2016. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen:3
2016. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Pont ezen a heten tetszett meg egy par evvel fiatalabb kuldoldi srac 😪😄

15/L o meg 13/f

A baj az,hogy nem tudom a vezeteknevet...

Barcsak latna ezt

2016. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, de volt olyan, aki nagyon megtetszett:) sajnos csak a keresztnevét tudom...semmi mást, még a lakhelyét sem 😭😭 (nem egy táborban voltunk, csak egy kempingben)
2016. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem igen.
2016. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Az itteni meglepően sok táboros kérdés alapján biztan állíthatom, sok ember sajnos kifejezetten amiatt meg,hogy ott is kiélje a megfékezhetetlen ismerkedési vágyát, hogy aztán sírjon,hogy a másik az ország másik felén lakik és jajj,de "szerelmesek" lettek 1 hét alatt....


Ja, velem nem történt ilyen, mindig is utáltam a táborokat.

2016. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Huha balatonon megismertem egy Holland Csajt aki nagyon jol focizik.. és a fiu tesoja mondta hogy nagyon szép meg ilyenek (Angolul) csak engem nem nagyon hatott meg, de amikor kihívtam hogy ketten beszéljünk játszunk (Szerencse tudok angol :D Köszi angol tanár :D)

Értettem mit mondott és megcsokoltam.. mondta nincs barátja.. de.. azota nem láttam és ezt mult héten volt.. :( Blatonon volt.. lido kemping balatontourist :D És megcsokoltam.. de.. onnantol vége volt.. nem láőttuk egymást többet. :D a növére kijött szolt neki, és látta mit csinálunk.. és hát ja majdnem neki állt verekedni velem :D De ez igaz.. :D

2016. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen❤

2 évet jártunk

2016. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen...vagyis: majdnem. Kialakult egy érzelem, amit nem tudok meghatározni... Aztán egy évig epekedve vártam, h újra láthassam. De akkor ő már semmit sem mutatott, pedig bennem lángolt a szenvedély iránta... Idén nem tudtam elmenni. Őt pedig több, mint egy éve láttam utoljára... 18/l (kb.) 24/f
2016. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!