Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor voltatok már szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltatok már szerelmesek? Hogyan sikerült szerelembe esnetek?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok, hogyha mondjuk valami nagy számot írse, mert ide tévedt felnőtt vagy, akkor ne lepődjünk meg :D

2016. jún. 29. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

2x


Az egyik a legjobb barátom volt 3 éven át, mikor beleszerettem.


A másik is fél éves barátságból lett. :)


16/L

2016. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én eléggé ilyen típus vagyok, tudom hogy ennyi idősen nem lehetnek nagy szerelmek, ezt én is tudom. Most idén egész évben szerelmes voltam egy fiúba. Év vége felé (április) kiderült hogy tetszem neki (pls ne nézzetek hülye libának de most együtt vagyunk).
2016. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és 12/L
2016. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2-es senki nem ismer XD

Miért néznémk linának?

amúgy köszi a váalszt 1-es és 2-es, akkor barátkozni kell

2016. jún. 29. 15:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah, hogy 12 vagy.. Akkor is, ebben az esetben :D Nem az én dolgom!
2016. jún. 29. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltam még szerelmes ,volt aki tetszett ,most van barátnőm ,de még nem mondanám ,hogy szerelmes vagyok.
2016. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer..3 éves barátságból,szerintem már hamarabb is volt valami,de ténylegesen csak 18 évesen jöttünk össze. :D 19L
2016. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem :) Szerencsés gyerek lehet :P
2016. jún. 29. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Ohh,kb. 4x ,vagy 5x.

Ami igazán vad volt és szenvedélyes.


F

2016. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!